Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy oldjak meg egy online...

Hogy oldjak meg egy online állásinterjút munkaidőben úgy hogy ne legyen totál feltűnő? Lehetetlen

Figyelt kérdés

Adott időben vonuljak vissza legalább fél órára -de hova is? A WC-be? Vagy hova? Vagy menjek ki az utcára? Mert csönd nyugi háttérzaj nélküli hely kell + egy kamerás mobil.

A mobil megvan. És a csendes nyugodt elvonulás hogy biztosítható? Kb sehogy?


Enyhén feltűnő lenne, ha én fél órára csak úgy elvonulnék (hova is?) ráadásul az időmet nem is én osztom, így hiába is van ebédidőm.


2022. febr. 5. 15:03
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen, h megadott a nő egy fix időpontot, h másnap 14-re menjek be a csoportos interjúra, mikor mondtam, h nem érek rá úgy rám vágta a telót, h nyekkent😄

Amúgy nem bánom, mert nagyon nem minőségi meló lett volna. És ahogy utána olvatam a neten az "csoport interjúnak" beállított esemeny, inkább egy csoportos tájékoztató lett volna.


Úgyhogy ahol nem rugalmasak az interjú időponttal kapcsolatban az gatyi, nem minőségi meló.

2022. febr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
100%

"ahol nem rugalmasak az interjú időponttal kapcsolatban az gatyi, nem minőségi meló."



Igen, ez alapigazság! :)


De a leírtakból eléggé az jön le, hogy a kérdező sem key account manager tipusú szintre pályázna.... :D

2022. febr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire kell ahhoz balf@sznak lenni, hogy valaki még egy online interjút se tudjon lemenedzselni? A cipőmet sem bíznám egy ilyenre. Legalább a legkreténebbeket kiszűrik akaratlanul is ezzel.
2022. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
100%

"meg eleve hányszor lehet ezt eljátszani? Hát 20-30-40 alkalom kell mire talán (de csak talán ) bárhova is felvesznek."


Engem 2/2 helyre felvettek. A cégek sem akarnak feleslegesen interjuztatni.

Előtte szurnek cv és feladatok alapjan.

2022. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 A kérdező kommentje:
Én meg mire a jelen "csoda" helyem megtaláltam, 17 helyen voltam interjún. Pedig én is küldtem ám életrajzot. Ha nem voltam jó nekik már az életrajz alapján, mi a f***sznak hívtak be?
2022. febr. 7. 19:08
 66/67 A kérdező kommentje:

" A cégek sem akarnak feleslegesen interjuztatni."



Áááá nem. voltam olyan helyen ahol vagy 10-en vártak sorban interjúra arra az 1 szem állásra. Zsinórban 8-14h-ig mentek az interjúk.

2022. febr. 7. 19:11
 67/67 Hintalow ***** válasza:
24%
Szerintem ilyen esetekben a legjobb megoldás keresni jó árakon dolgozó kötèl webshopokat ès eldugott kellemesen árnyas fás rèszeket, aztán kreatìv megoldást találni a gordiuszi csomóra 😊
2022. febr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!