Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy oldjak meg egy online...

Hogy oldjak meg egy online állásinterjút munkaidőben úgy hogy ne legyen totál feltűnő? Lehetetlen

Figyelt kérdés

Adott időben vonuljak vissza legalább fél órára -de hova is? A WC-be? Vagy hova? Vagy menjek ki az utcára? Mert csönd nyugi háttérzaj nélküli hely kell + egy kamerás mobil.

A mobil megvan. És a csendes nyugodt elvonulás hogy biztosítható? Kb sehogy?


Enyhén feltűnő lenne, ha én fél órára csak úgy elvonulnék (hova is?) ráadásul az időmet nem is én osztom, így hiába is van ebédidőm.


2022. febr. 5. 15:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
100%

Miért olyan időpontra rakattad az interjút, mikor dolgozol??

(Elképzelem, ahogy a wc-n ülve beszélsz közben meg a melletted lévő fülkében valaki f*osik xD)


Mondd meg nyugodtan a pályázandó munkahelynek, hogy dolgozol, de délután 4 után már ráérsz. És akkor megoldják úgy, hidd el.

2022. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
78%
Nekem videóinterjúm volt munkaidőben, foglaltam magamnak egy meeting szobát fél órára, senkinek nem tűnt fel, de ha feltűnt volna sem érdekelt volna különösebben. Addigra már teljesen elegem volt az akkori munkahelyemből, a légkör nem lehetett volna szarabb akkor se, ha ez kiderül.
2022. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim válasza:
100%
Már megint te?
2022. febr. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:

"Miért olyan időpontra rakattad az interjút, mikor dolgozol??"


Mondjuk azért mert nem én döntöm el az időpontot. Támn azért. ez fel se merült mi, hogy nem én "foglalok" hanem kapok egy fix sávot amikor HAJLANDÓAK foglalkozni velem. Ha jó, jó, ha nem, fel is út le is út.


Lesz a helyemre jelentkező bőven.

Ez fel se merül benned?

2022. febr. 5. 15:10
 5/67 anonim ***** válasza:
100%

"Főnök, otthon van egy kis gond, délben kiléphetek egy fél órácskára, fontos hívást várok?"

A mi a gond kérdésre 100000000 meg 1 féle válasz van, attól függően hogy van-e gyerek, feleség, kutya.

Vagy körbe kell telefonálnom, mert meg akarok csinálni egy szakképzést, és az online jelentkezés bajos, hosszú.

Vagy eü bajod van, és érdeklődsz.

Vagy hasmenésed van.

Vagy aznap kiiratod magad táppénzre.

Legyél már kicsit... nem is tudom, életrevalóbb, kreatívabb. Ha valami fontos, oldd meg.

2022. febr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:

"foglaltam magamnak egy meeting szobát fél órára"


Itt nálunk ilyen nincs. Itt tényleg max a wc-bven van csönd és nyugi.


Semmiféle "meetingszoba" nincs. Közös egylégteres irodák vannak, a folyosó a WC és csá. ennyi.

2022. febr. 5. 15:11
 7/67 A kérdező kommentje:

""Főnök, otthon van egy kis gond, délben kiléphetek egy fél órácskára, fontos hívást várok"



A válasza erre: nem, nem léphetsz ki. Na?

2022. febr. 5. 15:12
 8/67 A kérdező kommentje:

"Vagy aznap kiiratod magad táppénzre."


1 napra? Melyik orvos partner ebben a nyilvánvaló csalásban?

2022. febr. 5. 15:13
 9/67 anonim ***** válasza:
100%

"Ma úgy keltem hogy lázam van, kapar a torkom. Megcsinálok itthon egy covid tesztet"

Kollégának akivel jóban vagy beülni a kocsijába. Ha van valami kis park rész akkor oda kiülni.

OLDD MÁR MEG🤦‍♂️

De nyilvánvalóan csak keresed a kifogást hogy miért nem fog sikerülni. Tudod mit, sehogy ne oldd meg. Maradj a jelenlegi helyeden. A valódi kérdés úgy hangzik: "ugye szerintetek sem kell semmit csinálnom hogy jobb legyen az életem, és dagonyázhatok tovább nyugodtan a pöcegödrömben?"

2022. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
100%

Helló hümmögős troll barátom :)

Vegyél ki egy szabit. Ha kész vagy, elmehetsz sütizni is, hátha a cukortól szebb napod lesz.

2022. febr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!