Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy oldjak meg egy online...

Hogy oldjak meg egy online állásinterjút munkaidőben úgy hogy ne legyen totál feltűnő? Lehetetlen

Figyelt kérdés

Adott időben vonuljak vissza legalább fél órára -de hova is? A WC-be? Vagy hova? Vagy menjek ki az utcára? Mert csönd nyugi háttérzaj nélküli hely kell + egy kamerás mobil.

A mobil megvan. És a csendes nyugodt elvonulás hogy biztosítható? Kb sehogy?


Enyhén feltűnő lenne, ha én fél órára csak úgy elvonulnék (hova is?) ráadásul az időmet nem is én osztom, így hiába is van ebédidőm.


2022. febr. 5. 15:03
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van kérdező, ne csinálj semmit. Több meló marad nekem, te maradj csak a mostani helyeden, jó az neked.
2022. febr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
100%

Az interjú reggelén felhívod a háziorvost azzal, hogy

úgy tűnik, összeszedtél valami hányós-hasmenős vírust, alul, felül jön belőled minden, a fürdőszobádból ki se tudsz mozdulni, legyen szíves kiírni egy pár napra. Utána felhívod a főnököd, elmondod neki ugyanazt. Aztán otthonról szépen megcsinálod az állásinterjút.

2022. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 A kérdező kommentje:

"Utána felhívod a főnököd, elmondod neki ugyanazt. Aztán otthonról szépen megcsinálod az állásinterjút."


És ha az interjú nem jön össze, és a főnököm meg azt mondja kösz ide se visszajönni többet akkor mi van?


meg eleve hányszor lehet ezt eljátszani? Hát 20-30-40 alkalom kell mire talán (de csak talán ) bárhova is felvesznek.


akkor 30x legyen hasmenésem?

Mert senki nem fog engem 1 intejúra felvenni majd a huszonsokadik után talán. ez a realitás.

2022. febr. 6. 14:39
 54/67 anonim ***** válasza:
100%

Most az egyszer csinálod ezt a kamubetegseget.


Ha legközelebb felhívnak 20-30-40x egy masik cégtől, és azt mondja a HR-es, hogy délután kettőkor interjú, akkor megmondod, hogy sajnos neked nem jó, mert 8-16-ig dolgozol, legyen későbbi\kora reggeli időpont.

Tudják ők is nagyon jól, hogy az emberek dolgoznak, és nem tudnak munka közben interjúzni.

Nekem az előző munkahelyem olyan volt, hogy 5-17-ig tartott a munkanap. Mégis meg tudtam beszélni nem is egy, hanem több interjút is, és minden interjúztató normális volt és megértette ezt. Hogy lehetséges?? Nahát!

2022. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 A kérdező kommentje:

"hogy délután kettőkor interjú, akkor megmondod, hogy sajnos neked nem jó, mert 8-16-ig dolgozol, legyen későbbi\kora reggeli időpont."


Bocs!!!!! NEM EGYSZER VOLT MÁR ILYEN!! El is köszöntek tőlem.


SZÁLLJUNK MÁR LE A FÖLDRE!! nem fognak a kedvemért este interjúzni. lepasszolnak és hívják is a köv jelöltet aki úgy ugrik ahogy ők fütyülnek.


SZÁLLJUNK MÁR LE A FÖLDRE!! hát minek maradna benn az a HR-es miattam tovább amikor 100 másik berendelhető ember van akik azonnal jönnek bármikor!!!!!



SZÁLLJUNK MÁR LE A FÖLDRE!!

Van 20 jelölted. ebből 19 akármikor tud jönni mert állás nélkül van.


1 meg nem tud akármikor mert állásban van.

Na mi lesz ennek az eredménye? Ki az akit tuti nem hívnak be?

Na ? leírod vagy írjam én?

2022. febr. 6. 15:11
 56/67 A kérdező kommentje:

"Tudják ők is nagyon jól, hogy az emberek dolgoznak"


Egyáltalán nem biztos hogy az átlag jelentkező dolgozik.Az átlag jelentkező állást keres mert épp ÁLLÁS NÉLKÜL VAN és szabad az egész napja!!

evidens nem?

2022. febr. 6. 15:12
 57/67 anonim ***** válasza:
76%
:DDDDDDDD
2022. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
100%

Atya ég, te tényleg reménytelen vagy.


A kacsa nem tud úszni, de a víz a hülye - eset.

2022. febr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, maradj csak ahol vagy, mindenki jobban jár, legalább nem pazarolod mások idejét, hiszen láthatóan egy életképtelen és idegbeteg szerencsétlen vagy. Csoda, hogy most alkalmaz téged bárki is.
2022. febr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
100%
Erre van az álláskeresési. Mondj fel.
2022. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!