Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy oldjak meg egy online...

Hogy oldjak meg egy online állásinterjút munkaidőben úgy hogy ne legyen totál feltűnő? Lehetetlen

Figyelt kérdés

Adott időben vonuljak vissza legalább fél órára -de hova is? A WC-be? Vagy hova? Vagy menjek ki az utcára? Mert csönd nyugi háttérzaj nélküli hely kell + egy kamerás mobil.

A mobil megvan. És a csendes nyugodt elvonulás hogy biztosítható? Kb sehogy?


Enyhén feltűnő lenne, ha én fél órára csak úgy elvonulnék (hova is?) ráadásul az időmet nem is én osztom, így hiába is van ebédidőm.


2022. febr. 5. 15:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
100%

El ne mond már,hogy egyiknek sem tudsz kamuzni

Szépen otthonnaradsz felhivod a főnökod rosszulletre hivatkozva

Felhivod a háziorvosod,és bekamuzod,hogy "hazakeretoztel",mert nem érezted jol magad a munkában,de a főnök kéri a táppénzt

2022. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
100%

Beülsz egy csendesebb kávézóba vagy étterembe addig. Elkérezkedsz fél órára személyes okból (család, fontos hívás, elintézni való).

Amúgy épkézláb munkahely tudomásul veszi, hogy ha dolgozol akkor nem érsz rá munkaidőben és kicsit lehet velük az interjút tologatni.

2022. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 A kérdező kommentje:

" Elkérezkedsz fél órára személyes okból (család, fontos hívás, elintézni való)."


Itt ilyen NINCSEN ebben mi olyan bonyolult ezt felfogni? Itt egy iroda van, ahol csöng a telefon és azt nekem FOGADNI kell. It nincs olyan hogy jajj kiugrok fél órára mert KIRÚGNAK. Ennyi. mi olyan bonyolult ebben? Itt nem szaroznak.

Az a dolgom hogy ott üljek a telefon mellett. és pont.

2022. febr. 5. 15:22
 14/67 A kérdező kommentje:

"kicsit lehet velük az interjút tologatni."


Igen, tényleg lehet. Eldönthetem hogy 10, 11 vagy 14h. Tök jó.

És mivel 8-16h melózok így tök 8 hogy 10 vagy 14 egyik se jó.

16 h után meg hol fogadnak sehol.

2022. febr. 5. 15:23
 15/67 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire balf@sz vagy mindenhez, akkor jó lesz neked az a munka, amit most csinálsz, hidd el. :D
2022. febr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de egy hatalmas szerencsétlenség vagy. Ember, ha váltani akarsz, akkor ne itt sírj, hanem oldd meg.


Ha meg jó a mostani f-startály, akkor élvezd.

2022. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
88%
Év eleje van, még biztos van szabadságot, vegyél ki egy napot!
2022. febr. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 A kérdező kommentje:

de azért ne játsszuk már az agyunkat.. hát milyen munkahely az ahol ÉN döntöm el mikor interjúzok? Hát álljunk már le, engem csomó helyre hívtak VOLNA és soha nem volt olyan hogy én döntsek. Van egy fix időpont jó jó, nem jó, akkor isten áldjon majd hívnak mást akinek jó lesz, ennyi.


Ezt minek tagadjuk???


A másik meg olyan is volt, aki vagy 5 időpontot adott. de mind a 10-14h-s sávban. Hát kösz mit kezdjek vele ha 8-16h meló van?

2022. febr. 5. 15:26
 19/67 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed úgy is érthető lenne, ha úgy kezdenéd: "Hogy oldjak meg egy..."

Válaszom: szabadsággal.

2022. febr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 A kérdező kommentje:

" vegyél ki egy napot!"


ilyenekre én nem lövök el 1 napot, nincs az az isten.


Meg aztán a szabi se úgy megy hogy na ma kiveszem holnapra. 15 korábban írásban jelezni hát én azzal mire megyek ha felhívnak hogy holnap menjek be?

2022. febr. 5. 15:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!