Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Online állásinterjún (multi...

Online állásinterjún (multi cég) szerintetek baj, hogy nem kapcsoltam be a webkamerát? Ha igen, mennyire?

Figyelt kérdés

Azt nem jelezték előtte, hogy kell-e kamera (egyetemen az online szóbeli vizsgák előtt jelzik a tanárok, legalábbis ahova járok). Egyszerre többen is interjúztattak és senki se kapcsolta be. Ebből azt a következtetést vontam le (lehet, tévesen), hogy az adott cégnél nem szokás kamerát bekapcsolni az online interjúknál, ezért én se tettem. A szüleim szerint nekem kellett volna először bekapcsolni. Tudják, hogy nézek ki, mert kép van rólam az önéletrajzomban. Az interjúztatókkal amúgy elégedett voltam, rendesek és segítőkészek voltak velem. Aki továbbjut, annak van még egy kör, de az már személyesen.


Akik voltak már online állásinterjún, nektek jelezték, hogy kell-e kamera? Az interjúztatók kapcsolták be először? Ha van itt olyan, aki kamera nélkül vett részt online interjún, megkapta a munkát?



2021. júl. 3. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Mindenkinek illett volna bekapcsolni, ez alap, miért kéne előre jelezni???
2021. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Te voltál elégedett az interjúztatókkal? Ez vicces:)

Egyébként ha náluk senki sem kapcsolta meg, akkor nem para.

Nem azon fog eldőlni, hogy felvesznek-e, hogy kapcsoltál-e kamerát.

2021. júl. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Volt, ahol előre jelezték, ott mindenki bekapcsolta.

Ha ők nem és nem is kérték kifejezetten, hogy kapcsold be, nem hiszem, hogy gond lesz belőle, pláne ha nem valami frontline állásról van szó, ahol számít a külső.

2021. júl. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Azért egy interjún illene bekapcsolni a kamerát. Már kapásból ezért nem vennélek fel speciel, mivel ez azt jelzi, hogy annyira sem érdekel a munka sem az interjúztató tisztelete, hogy bekapcsold a kamerát.
2021. júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Nalunk interjun ha nem kapcsol kamerat az illeto akkor eleg nagy hatranybol indul. Sot volt olyan hogy a sracnak megmondtak hogy sajnaljak de nem tudjak igy folytatni az interjut mivel nincs kamerája. Az meg hogy nem kapcsolsz a te nagy hibad. Millio egy mas jelentkezo kapcsol majd es ok szepen mosolyognak te meg elveszited ezt az elonyt. Masik dolog a bizalom, az interjun a beszelgetes sokkal kevesbe szamit mint a nonverbalis kommunikacio.... Szerintem adj majd halat az istennek ha felvesznek de erre ne alapozz mert mernek fogadni arra hogy nem fognak
2021. júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%

Ha elégedett voltál az interjúztatókkal, miért nem mondtad nekik, hogy nincs több kérdésed!

lol

2021. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Nyugodtan írjatok még.


6-os: Mondtam nekik a végén, miután már kérdeztem tőlük pár dolgot.

2021. júl. 3. 21:02
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer voltam online állásinterjún,ott kérték hogy kapcsoljam be ésbe volt kapcsolva az interjúztatóknak is,úgy lépünk be a szobába.

Ez mondjuk elég furcsa hogy meg se kértek rá és hogy ők se kapcsolták be,ennek nem látom értelmét.De nem hiszem hogy fekete pontot jelentene számodra mert nem kérték előtte és közben sem jelezték,ha akarták volna hogy kapcsold be akkor mondták volna.Kétlem hogy ilyen elmefuttatásokba,tesztelésbe mennének az interjúztatók de lehet nincs igazam

2021. júl. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lett volna az elején tisztázni.

Nem értelek téged se a céget se

Ettől on-line, és nem telefon

2021. júl. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

Én is voltam online interjún és ez fel sem merült, hogy egyik fél se kapcsolna kamerát.


Ha az interjúztató fél nem akar videózni akkor arra ott van a telefonos interjú...

2021. júl. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!