Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Online állásinterjún (multi...

Online állásinterjún (multi cég) szerintetek baj, hogy nem kapcsoltam be a webkamerát? Ha igen, mennyire?

Figyelt kérdés

Azt nem jelezték előtte, hogy kell-e kamera (egyetemen az online szóbeli vizsgák előtt jelzik a tanárok, legalábbis ahova járok). Egyszerre többen is interjúztattak és senki se kapcsolta be. Ebből azt a következtetést vontam le (lehet, tévesen), hogy az adott cégnél nem szokás kamerát bekapcsolni az online interjúknál, ezért én se tettem. A szüleim szerint nekem kellett volna először bekapcsolni. Tudják, hogy nézek ki, mert kép van rólam az önéletrajzomban. Az interjúztatókkal amúgy elégedett voltam, rendesek és segítőkészek voltak velem. Aki továbbjut, annak van még egy kör, de az már személyesen.


Akik voltak már online állásinterjún, nektek jelezték, hogy kell-e kamera? Az interjúztatók kapcsolták be először? Ha van itt olyan, aki kamera nélkül vett részt online interjún, megkapta a munkát?



2021. júl. 3. 17:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%

Ha az interjúztatók közül senki nem kapcsolta be, az fura, de szerintem nem gáz. Ha meg zavarta őket, akkor szóltak volna. Szerintem.

Normális helyen, nem ezen fog múlni az interjú sikeressége. Azt utálom, mikor a HR-es abból von le valakinek a személyiségéről messzemenő következtetéseket, hogy pl az illatő a jobb kezével vakarta meg az orrának a bal oldalát, ez azt jelenti hogy bizonyára buta, trehány, lusta és pénzéhes. Egyáltalán nem ebből derül ki!

2021. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
26%

Velem eddig két helyen fordult elő, hogy nem tudtam kamerát kapcsolni, ebből az egyik interjú sikeres volt, most is annál a cégnél dolgozom.


Nem (csak) ettől függ a sikeres interjú. Mellékeltem képet magamról, tudták, hogy nem vagyok Jabba, illetve C kategóriás.


F

2021. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!