Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért hír hogy a közmunkások...

Miért hír hogy a közmunkások sok év után párezres emelést kaptak? Én sok év után párezres emelést SE kaptam-akkor én is portálcímlapon lehetek?

Figyelt kérdés

Sok év után most először párezer forintos béremelést kaptak a közmunkások


[link]


hát én még párezret SE kaptam , 5 év óta egy fillért se


belőlem is címlap lesz?


2021. júl. 5. 14:13
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Csicska vagy.
2021. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Jogásznál voltam anno (mert voltam!!)és azt mondta (amihez jogász se kell) hogy jelentsem fel, indítsak munkaügyi felügyeleti revíziót vagy akár egyből bíróság DE arra számítsak hogy a cég bosszúból akármilyen indokkal meg fog válni tőlem.

És itt le is állt az ügy.

Bármit elviselek, de az állás elvesztését azt SOHA.

Mert HOVA MENNÉK INNEN- az utcát söpörni max.

2021. júl. 5. 14:32
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
De láthatod, közmunkásként legalább megkapnád a fizetésemelést, végre emberszámba venne téged is valaki.
2021. júl. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

"Miért hagyod, hogy ennyire kutyaszarnak nézzenek?“


Mert nem kívánok utcát söpörni, azért!

MOst ha összeakaszkodok a főnökkel én húzom a rövidebbet, ő kirúg, én meg életem végéig söpörhetem az utcát mert máshova úgyse kellek majd.

2021. júl. 5. 14:35
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire nullának tartod magad? Akkor miért várod el, hogy mások értékeljenek?
2021. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

"De láthatod, közmunkásként legalább megkapnád a fizetésemelést, „


Övék lehet. Helyettem is mehet bárki közmunkásnak-felajánlom a helyemet. Akinek 6 anyja volt, majd az odamegy-más nemigen.


"Akkor miért várod el, hogy mások értékeljenek?"


Én nem várom el hoyg ÉRTÉKELJEN BÁRKI IS.

Szarom én le ki mit gondol rólam. Főleg amit a főnök gondol rólam-a világ legutolsó mocsadékos szardarabjának tartom őt, leszarom mit gondol rólam, nem tud rólam olyat gondolni, ami mocskosabb lenne annál mint amit én gondolok róla.


Én csak azt várnám el hogy AMI A MUNKASZERZŐDÉSBEN van azt mindkét fél betartsa. mert a szerződésben bértáblás emelés van, és nekem szerződés szerint 16ban és 19ben is járt volna emelés.

És ez feketén fehéren le van írva. Leszarják.

2021. júl. 5. 14:41
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy leszarják, ha te nem teszel lépéseket az érdekeid érvényesítéséért. Azt látják, hogy te bármikor lemész kutyába előttük.
2021. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

"Persze, hogy leszarják, ha te nem teszel lépéseket az érdekeid érvényesítéséért. "


És ha érvényesítem az érdekeimet meddig lesz állásom? másnapig ?


láttam én már itt érdekérvényesítőket. Az érdekükkel együtt repültek. Aztán az utcáról érvényesíthették az érdeküket 0 ft fizetéssel.

Kösz, nem kérek belőle.

2021. júl. 5. 14:54
 19/28 anonim ***** válasza:
Már nem egyszer mondtad, hogy átraktak 6 órásba. Lassan már -6 órában leszel ott. :D
2021. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

"Már nem egyszer mondtad, hogy átraktak 6 órásba. L“


Engem még soha. De a konyhás vagy 10 éve úgy van itt hogy 4 órás papíron.... és főállású valójában.

meg másokkal is megjátszották ezt a 8 órás a valóságban 4 órás a papíron játékot.

De hát ez nem egy nagy dolog. A magyar munkaerőpiac 90%a így működik, nemdebár?

2021. júl. 5. 14:57
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!