Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beszerző pozícióra miért...

Beszerző pozícióra miért várják el a műszaki diplomát? Ez alapvetően nem gazdasági munkakör?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy gazdasági diplomával jelentkezzek e, ha odaírták az elvárások közé, hogy műszaki felsőfokú végzettség.

ma 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit veszthetsz?
ma 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát mert például ha nem ért a beszerzendő műszaki dolgokhoz, akkor hiába tud számolni....
ma 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég nehéz úgy beszerezni alkatrészeket gyártáshoz, hogy gőzöd nincs róla, hogy mit jelentenek a technikai specifikációk.


Én ezt sajnos a mérnöki oldalról éltem meg jópár alkalommal. A beszerző megkapta a csavar, alátét, vagy valami bonyolultabb alkatrész speckóját, aztán a beszerzés az úgy ment, hogy kb én dolgoztam helyette, mert nem hogy nem értették az igényt, de még az után sem, hogy átbeszéltük 6x, az árajánlatok egy kalap szart nem értek, azt a végén nem egyszer én kerestem beszállítót is…

ma 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!