Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Friss targoncás jogosítvánnyal...

Friss targoncás jogosítvánnyal, tapasztalat nélkül mekkora esélyem van munkát vállalni?

Figyelt kérdés
Több helyütt olvastam, miszerint jogosítvány ellenére tapasztalat híján nem vették fel őket, viszont mindenhol előnyként értékelik, ha van.

ma 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:
55%

Ez egy tipikus ördögi kör. Tapasztalat nélkül nem vesznek fel, de ha nem vesznek fel sehova, akkor hogyan szerezz tapasztalatot?

Esetleg ha valahol eljutsz próbanapig és van is hozzá érzéked, akkor tehetsz jó benyomást rájuk, hogy fogod tudni ezt csinálni.

Én is láttam már olyat hogy valaki 5-6 éve targoncásként dolgozik, de az újonc profibban kezelte a gépet, mint ő.

Szóval van esély tapasztalat nélkül is, csak kitartóan kell keresni.

ma 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!