Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyártósori munkásként meglehet...

Gyártósori munkásként meglehet keresni ma Magyarországon a nettó 600 ezer forintot adókedvezmények nélkül?

Figyelt kérdés
3 műszakban vagy 12 órában.
ma 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
500-550 max.
ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mely ágazat fizet ennyit?
ma 17:39
 3/11 anonim ***** válasza:

Autóipar.

Continental pld.

ma 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Meg, korabban volt itt tema. P&G fizet ennyit siman, vki 800-at kap ott 10 ev utan.
ma 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen a PG is jól fizet a pontos összeget nem tudom.
ma 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Remélem nem, mert én keresek ennyit multinál úgy, hogy 3 nyilvet beszélek, a munkában aktívan használom mindet, 15 éves munkatapasztalatom van és igen sokat kell gondolkodni.

De ha van ilyen akkor megyek inkább gyártósorra.

ma 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na ne hogy azt hidd hogy a gyártósor leányálom 12 óra álló munka, ezért fizetik meg.
ma 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Félre ne értsd, nem ezt akartam mondani, nem akartam a munkádat lekocsinyíteni, de én meg agyilag kikészülök, időnként arra gondolok hogy inkább tolnam le fel a 200kg-val megrakott talicskát ehelyett. Csak értsd meg te is, nem kis áldozat árán tanultam külföldön, szoptam több cégnél hogy legyen ilyen meg olyan tudásom, hogy sokat keressék, aztán meg a betanított munkás is ennyit keres az kikészít.
ma 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne készítsen ki , az nehéz munka meg kell fizetni, ennyi.
ma 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Osszeertek a fizikai/szellemi munkak fizetesei itthon is, mint nyugaton.


Segedmunkas: 30/nap

Pultos: 3-4/ora + jatt

Pizzafutar napi 30-35 + jatt

ma 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!