Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy diákmunkai állásinterjún...

Egy diákmunkai állásinterjún mire kell odafigyelni mik a kérdései az interjúztatósnak habár akik már voltak ilyenen azoktól várnám a válaszokat?

Figyelt kérdés
ma 16:37
 1/3 IgaziÚriember ***** válasza:
Tőlem azt kérdezték annak idején, hogy hogyan lehet kubernetes clusteren futó apache servicek kommunikációjában optimalizálni a latency értékét terhelt és nyugodt időszakban, úgyhogy ezzel érdemes tisztában lenned.
ma 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tőlem a relativitás elmélet deriválását kérték.

De haverom mesélte, hogy a hamburger receptjét kellet elmondania.

ma 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam csak diákmunkai állásinterjún, ott annyit kértek, hogy meséljek magamról, és leginkább szerintem arra voltak kíváncsiak, hogy tudok-e értelmes egész mondatokban beszélni. Emellett annyit kérdeztek, hogy voltam-e már hasonló munkán, van-e tapasztalatom, kb. ennyi. Innen gyorsan rátértek arra, hogy mikor tudok kezdeni, hova menjek orvosira, ilyesmi. Mondjuk ez egy elég egyszer munka volt, és gyorsan lezavarták az interjút. Ha gyakornoki jellegű komolyabb pozíciót pályázol meg, akkor bizonyára több témáról esik szó.
ma 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!