Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért tartják a férfiak...

Miért tartják a férfiak problémának, hogy a nőknek van egy kis elvárása?

Figyelt kérdés

A napokban több kérdés is volt azzal kapcsolatban,hogy a nőknek micsoda elvárása van a férfiak fizetését illetően.

A szóban forgó fizetés 230-250 ezer volt nettóban.


Ez egyáltalán nem számít magasnak.

Egy 30 körüli férfinek már van tapasztalata a választott szakmájában, szakterületén.

Ha nem képes erre, akkor nem igazán életképes.Nem lehet vele tervezni.


Például, mi lenne gyerekvállalás esetén?Mellette ott a hitel vagy a lakbér, amit fizetni, meg a gyereknél azért vannak plusz kiadások.Vagy, ha az történik, mint a velem múltkor,hogy elromlott az autó turbófeltöltője?Az nem egy 30-40 ezres tétel volt.

Nem szabad elfelejteni,hogy, olyanok egy fizetésből él a család.Ugyanis, az anyasági támogatás olyan kevés, hogy nem jelentős.



Másrészt, én olyan személy vagyok, aki a folyamatos fejlődés híve.

Az nem zavar, ha az aktuális párom nem tart ott, ahol én, viszont akarjon fejlődni, ne dagonyázzon a langyos pocsolyában.Ha ez mellé még "férfi hiszti" is párosul, azzal a világból kilehet kergetni.


Addig kell állást váltani, ameddig el nem érjük a kívánt célt.

Mióta lediplomáztam, nekem volt pár állásom, ha az első helyen maradok, nem fejlődök.


2019. aug. 10. 20:59
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
Én azért elmennék olyan betanított munkásnak, aki nettó 400 at hazavisz.
2019. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
Én sem panaszkodok. Párommal ugyanott dolgozunk, együtt nettó 700 ezret viszünk haza mondanom sem kell, hogy megvan az anyagi biztonságunk. Viszont akkor nem nézek le senkit aki mondjuk nettó 160-at keres vagy annyit se. Nincs arányban az elvégzett munka a fizetéssel.
2019. aug. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Hányni fogok komolyan.

Sz*r flash

Gagyi

2019. aug. 20. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!