Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért tartják a férfiak...

Miért tartják a férfiak problémának, hogy a nőknek van egy kis elvárása?

Figyelt kérdés

A napokban több kérdés is volt azzal kapcsolatban,hogy a nőknek micsoda elvárása van a férfiak fizetését illetően.

A szóban forgó fizetés 230-250 ezer volt nettóban.


Ez egyáltalán nem számít magasnak.

Egy 30 körüli férfinek már van tapasztalata a választott szakmájában, szakterületén.

Ha nem képes erre, akkor nem igazán életképes.Nem lehet vele tervezni.


Például, mi lenne gyerekvállalás esetén?Mellette ott a hitel vagy a lakbér, amit fizetni, meg a gyereknél azért vannak plusz kiadások.Vagy, ha az történik, mint a velem múltkor,hogy elromlott az autó turbófeltöltője?Az nem egy 30-40 ezres tétel volt.

Nem szabad elfelejteni,hogy, olyanok egy fizetésből él a család.Ugyanis, az anyasági támogatás olyan kevés, hogy nem jelentős.



Másrészt, én olyan személy vagyok, aki a folyamatos fejlődés híve.

Az nem zavar, ha az aktuális párom nem tart ott, ahol én, viszont akarjon fejlődni, ne dagonyázzon a langyos pocsolyában.Ha ez mellé még "férfi hiszti" is párosul, azzal a világból kilehet kergetni.


Addig kell állást váltani, ameddig el nem érjük a kívánt célt.

Mióta lediplomáztam, nekem volt pár állásom, ha az első helyen maradok, nem fejlődök.


2019. aug. 10. 20:59
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
100%

Jah, szerintem sem, hanem mert nem fér be az arca az ajtón. De nem ez volt a kérdés


38

2019. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
71%

"egy magasabb szinten vagyok, mint az átlagember."


400-as fizetés miatt? Nekem is 4-500 közötti, mégse érzem magam ilyen átlag felettinek. Többet tudok félrerakni, ennyi a különbség. Nem költök többet, mintha csak az átlagos 2-300-at keresném, így nincs is semmi felsőbbrendű érzésem.


Még ha azt mondod keresel havi 2-3 milliót, akkor talán megérteném, hogy így el vagy szállva magadtól. De havi 400 miatt ekkora arcot?

2019. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
100%
Jaj mekkora arcod van kérdező. Nem véletlen nincs kapcsolatod. Annyira nagyra tartod magad a 400as béreddel hogy hihetetlen.
2019. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, hány év tapasztalatod van a szakmádban?
2019. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
100%

A kérdezőnek azt kellene megérteni, hogy vannak emberek, akiknek olyan az érdeklődési területük, amit itt Magyarországon nem fizetnek meg jól (de külföldön lehet, hogy igen). Az ilyeneket nehéz rábeszélni arra, hogy ne azzal foglalkozzanak, amit szeretnek, hanem csináljanak olyat, amit utálnak, csak azért, hogy jó pénz legyen. Aki mégis így dönt, abból 40 éves korukra idegroncs lesz, mert lelkileg teszi tönkre a munka, hiába keresett sokat.

És még az is lehet, hogy az illető nagyon tehetséges, csak az, amiben ő jó, amik az ő erősségei, azt a magyar munkaerőpiacon nem fizetik meg jól. Nekem mérnök végzettségem van és már 2 és fél év tapasztalattal, kiegészítésekkel együtt a nettó 500-at bitoroltam, majd pedig elmentem külföldre a duplájáért. Ezalatt szemtanúja voltam annak, hogy a mérnökök között sok a tehetségtelen ember, de akkora mérnökhiány van, hogy még ők is jól keresnek. Eközben vannak tehetséges más diplomát végzett ismerőseim, akik nincsenek annyira jó helyzetben, mert az ő szakterületükre nincs akkora kereslet.

2019. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
67%

😀😁😅😂😘☺😇😙🤔😁😇😇☺🤔😉😇😋😇😚🤔😊😇😚🤔🙄😇🙂😣🙄🤔😋😗😙🤔😶🤔😋😗😙🤔🙄😇😊😗😚😗🔕📣🎛♩🎛🎵🎼📯🎛🎛🎙🎼🎵🎼♩🐴🐂🐷🦁🐷🐮🐷🐂🐷🦁🐱🦄🐖🐃🐖🦁🐎🦄🐎🐮🚻🚻🚻🚻🚻🚻🚻😡😬☹☻☹💀👽👽👿😳👿👺👾😳👿😱😧👿👹👤💃🗣💃🙌🕴🗣💃🙎🙇🙍🤐😫🤐😣😑😫😮😌😜😫😫😑😌😐😌😯😌🤐😥😮😌🤐😌🤐😌😯😌🤐😌

No body

No body

2019. aug. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
84%

n a szóban forgó fizetések felett keresek.


MIközben ilyen mondatokra vagy képes, hogy "Nem szabad elfelejteni,hogy, olyanok egy fizetésből él a család."


Jó, ha érettségid van és gbm-ed.

2019. aug. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
100%

Én sem olyan egyetemi szakra mentem, ami annyira tetszett.Viszont tudtam,hogy jól lehet vele keresni.


Gondolj majd erre, amikor már annyira utálod az egészet, hogy a jó fizetés sem lesz érte vigasz. Amikor a fásultságodra, kiégésre rámegy a házasságod. MErt bármilyen fura, nem a pénz hiánya teszi tönkre a kapcoslatokat, hanem az ilyen helyzetek...

2019. aug. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%

csak az ambiciózus férfiakat szeretem, őket látom igazán férfiasnak.


Az megvan, hogy ez nem feltétlenül jelent jól keresőt is?

2019. aug. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

"És, igen az előttem szóló eltalálta, csak az ambiciózus férfiakat szeretem, őket látom igazán férfiasnak."


Úgy látszik téged meg egy ambiciózus férfi sem lát elég nőiesnek a nagyképűséged ellenére sem. Nettó 400-as fizetéseddel kitörölheted a segged, ma már betanított munkásként sem lehetetlen ennyit hazavinni. Nagyon kevés multi van, de azért van amelyik ad ennyit. Tényleg nem tudom mire vered itt.

2019. aug. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!