Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért tartják a férfiak...

Miért tartják a férfiak problémának, hogy a nőknek van egy kis elvárása?

Figyelt kérdés

A napokban több kérdés is volt azzal kapcsolatban,hogy a nőknek micsoda elvárása van a férfiak fizetését illetően.

A szóban forgó fizetés 230-250 ezer volt nettóban.


Ez egyáltalán nem számít magasnak.

Egy 30 körüli férfinek már van tapasztalata a választott szakmájában, szakterületén.

Ha nem képes erre, akkor nem igazán életképes.Nem lehet vele tervezni.


Például, mi lenne gyerekvállalás esetén?Mellette ott a hitel vagy a lakbér, amit fizetni, meg a gyereknél azért vannak plusz kiadások.Vagy, ha az történik, mint a velem múltkor,hogy elromlott az autó turbófeltöltője?Az nem egy 30-40 ezres tétel volt.

Nem szabad elfelejteni,hogy, olyanok egy fizetésből él a család.Ugyanis, az anyasági támogatás olyan kevés, hogy nem jelentős.



Másrészt, én olyan személy vagyok, aki a folyamatos fejlődés híve.

Az nem zavar, ha az aktuális párom nem tart ott, ahol én, viszont akarjon fejlődni, ne dagonyázzon a langyos pocsolyában.Ha ez mellé még "férfi hiszti" is párosul, azzal a világból kilehet kergetni.


Addig kell állást váltani, ameddig el nem érjük a kívánt célt.

Mióta lediplomáztam, nekem volt pár állásom, ha az első helyen maradok, nem fejlődök.


2019. aug. 10. 20:59
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Ugye finom irónia volt részedről az "egy kis" elvárás a fizetéssel kapcsolatosan?


Mindenesetre Te itt most lefektetted, hogy Nálad ez fontos szempont. Sajnos nem mindenki meri ezt egyből elismerni, csak később derül ki, hogy a kapcsolat egyik problémája a kevéske mani.


Bármennyire is tagadják egyesek, sajna ilyen világot élünk, mikor a kapcsolat egyik fontos pillére a stabil anyagi jólét. Ha ez nincs, bármilyen nagy is a szeretet, előbb-utóbb előjönnek bizonyos konfliktusok, melyek akár a kapcsolat megszűnését is eredményezhetik.

Ugyanakkor csak anyagiakra alapozni egy kapcsolatot sem mindig szerencsés. Ismertem ilyeneket. Azért egy idő után valamelyik fél mindig kilépett az ilyen pénzes sztorikból is, mert mégis hiányolta az érzelmeket.

Szóval nehéz összetett kérdés ez, nem olyan egyszerű mint amilyennek látszik.

2019. aug. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%
De lehet a kérdezőt rögtön elönti a láng egész életre, azonnal szikrát kap , ha meghallja a pasitól, akivel ismerkedik, hogy megvan az a bűvös kis nettó 230-240 ezer ft.
2019. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:

Beszállítói minőségbiztosítási mérnökként dolgozom.


Azt nem fogom megmondani,hogy pontosan mennyi a fizetésem, annyit árulok el, hogy nettó 400 ezer felett van a havi bevételem.



És, igen az előttem szóló eltalálta, csak az ambiciózus férfiakat szeretem, őket látom igazán férfiasnak.

2019. aug. 11. 13:19
 34/53 anonim ***** válasza:
100%

33:

Hát, szerintem ha nem tudsz olyan pasit találni, aki nettó 400 felett keres, akkor szerintem ronda és/vagy kövér lehetsz, ez itt a fő probléma.


Én ennek több, mint a dupláját keresem, de különösebben nem érdekel, hogy a nő 400-at vagy csak 200-at keres, ha egyéb szempontokból megfelel nekem.

Tehát ergo, a mostani barátnőm "csak" 200-at keres, mégis olyan pasija van, aki ennek a 4-5-szörösét.

2019. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
90%
De kérdező, akkor is az a helyzet hogy te nem kellesz egy normális férfinak sem, hiába sipárogsz itt hogy ennyit meg annyit keresel. Ha nem lenne valami komoly gáz veled már rég olyan férjed és családod lenne amilyet szeretnél. De nincs, és ennek nem az az oka hogy minden férfi "életképtelen". Inkább ezen gondolkozz el...
2019. aug. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:

Kedves 34,


nem vagyok sem ronda , sem kövér.Különösen figyelek a mozgásra és az egészséges táplálkozásra.


Amikor még egyetemista voltam, sokkal könnyebben mentek a párkapcsolatok.


Amióta elkezdtem dolgozni, sokkal nehezebb.Az egyetemen mindenki "egyenlő" volt.


Mióta dolgozom és megkaptam ezt a pozíciót, azóta anyagi helyzetet teremtve, egy magasabb szinten vagyok, mint az átlagember.

2019. aug. 11. 13:47
 37/53 anonim ***** válasza:
100%

36:

Nem vagy semmivel sem magasabb szinten, mint egy átlagember, hacsak nem Piripótyfalván keresed ezt a 400-at.

Mert Pesten, diplomás munkakörben, multinál ez egy teljesen átlagos jövedelem.

Ebből még nem veszel 15 milliós autót, meg rózsadombi lakást.

2019. aug. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
84%
Na most akkor ha ez az átlagos jövedelem, akkor miért is olyan nagy elvárás, hogy egy férfi keressen legalább 250et?
2019. aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim válasza:
76%
Milyen mérnöki diplomád van? A pozíciódat, amiben dolgozol leírtad, de a végzettségedet nem. Életkor?
2019. aug. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
100%

38:

Nem nagy elvárás, de a Kérdező nem azért nem talál pasit, mert nincs olyan férfi, aki keresne 250-et (vagy akár többet).

2019. aug. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!