Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért tartják a férfiak...

Miért tartják a férfiak problémának, hogy a nőknek van egy kis elvárása?

Figyelt kérdés

A napokban több kérdés is volt azzal kapcsolatban,hogy a nőknek micsoda elvárása van a férfiak fizetését illetően.

A szóban forgó fizetés 230-250 ezer volt nettóban.


Ez egyáltalán nem számít magasnak.

Egy 30 körüli férfinek már van tapasztalata a választott szakmájában, szakterületén.

Ha nem képes erre, akkor nem igazán életképes.Nem lehet vele tervezni.


Például, mi lenne gyerekvállalás esetén?Mellette ott a hitel vagy a lakbér, amit fizetni, meg a gyereknél azért vannak plusz kiadások.Vagy, ha az történik, mint a velem múltkor,hogy elromlott az autó turbófeltöltője?Az nem egy 30-40 ezres tétel volt.

Nem szabad elfelejteni,hogy, olyanok egy fizetésből él a család.Ugyanis, az anyasági támogatás olyan kevés, hogy nem jelentős.



Másrészt, én olyan személy vagyok, aki a folyamatos fejlődés híve.

Az nem zavar, ha az aktuális párom nem tart ott, ahol én, viszont akarjon fejlődni, ne dagonyázzon a langyos pocsolyában.Ha ez mellé még "férfi hiszti" is párosul, azzal a világból kilehet kergetni.


Addig kell állást váltani, ameddig el nem érjük a kívánt célt.

Mióta lediplomáztam, nekem volt pár állásom, ha az első helyen maradok, nem fejlődök.


2019. aug. 10. 20:59
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
93%
Ezekből lesznek vagy az elvált gyerekes rideg anyukák, vagy 45 feletti gyermektelen macskás nők.
2019. aug. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
93%

"Addig kell állást váltani, ameddig el nem érjük a kívánt célt."


Az ám a fejlődés, hogy háromhavonta új melód van ami +2 ezerrel többet fizet...🤣🤣🤣

2019. aug. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:

Azt nem mondtam,hogy nem férfi, aki nettó 250 ezer forint alatt keres, pusztán azt,hogy a mai financiális viszonyok mellett, nem életképes.

Azt sem mondtam,hogy feküdjön villamos alá.



A törekvést tudom értékelni.Tehát, nem keres normális bért az illető, de harcol, tesz érte,hogy többet keressen.

Aki viszont a langyos pocsolyában dagonyázik, és hisztizik meg sajnáltatja magát, ő tényleg nem férfi.

2019. aug. 11. 08:18
 24/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvasva a válaszokat, de ez csak akkor lehet probléma egy kapcsolatban ha mellé a nő viszont semmit sem tud felmutatni
2019. aug. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
91%

Nos, kezdjük azzal, hogy ha gyerekvállalásról van szó, a gyereknek két szülője van, ha rendben van hogy az anyuka mondjuk tanár, tegyük fel nem igazán korrepetálós tárgyból, így a töredékét keresi az apukának, akkor az ellenkezője is teljesen rendben kell lennie, amikor az anyuka a jóval többet kereső, mert az apuka választott ilyen szakmát. A fejlődés pedig nincsen közvetlen kapcsolatban a fizetéssel, hiszen pont hogy egy tanár is fejlődhet, sőt pl. egy tanár, aki sikeresen versenyekre készíti fel a diákjait, és ugyanezt az időt nem magánórákkal tölti, kevesebbet keres. Vagy a professzor, aki elsősorban a kutatásaival foglalkotik, és nem a magánbizniszét tolja.


Aztán eleve felmerül a kérdés, hogy párkapcsolat és elvárás a fizetés kérdésében, ez milyen már. Normális esetben megismerkednek, később összeköltöznak, akár összeházasodnak, majd gyereket vállalnak, és abból hozzák ki anyagilag a közös életüket, amit összehoznak, nem pedig párt keresnek az anyagi vágyaikhoz. Az előre anyagi elvárások gyakorlatilag a prostitúció egy speciális szegmensét jelentik. Ez nem baj, semmi bajom a gold diggerséggel, csak akkor mellé ne adjunk be álszent szövegeket, mondjuk ki hogy ez micsoda.

2019. aug. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
75%
Tehát ha a férj nem karrierista, nem a pénz az első neki, hanem jó családapa, egészségesen él, elutasítja a rohanós életet, az már nem is ember?
2019. aug. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim válasza:
100%
Kérdező! Neked mi a végzettséged és jelenleg milyen pozícióban dolgozol? Ez eddig nem derült ki...
2019. aug. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
100%
Maximalisan igazad van, nem is értem azokat a "féefiakat" akik egyetwmre mennek 8 alatanos szakmat tanulni azt lehet is milliokat keresni majd egy hozzad hasonló not elvenni
2019. aug. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
34%
Én nagyon sok olyan jól működő kapcsolatot tudok viszonylag fiatal 40 körülieknél, pl hogy a férfi szabadúszó bölcsész, nettó 200 at szinte soha nem kap, a nő mérnök-nettó 4-5 százezer ft-al és már 10 en x éve együtt vannak. Van két gyerek. Az apuka főz, mos, takarít, vigyáz a gyerekekre, mindkét fél szinte imádja a másikat. 30 felett már a nők a biztonságot keresik a nők, és nem feltétlen anyagi biztonság, hanem az összes többi.
2019. aug. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
83%
Téged miért is zavar ez kérdező? Keress magadnak olyat aki megfelel az elvárásoknak és ennyi. Ja hogy ez nem megy mert ocsmány vagy, dagadt és elviselhetetlen? Hát akkor gratulálok a 250 nettódhoz...
2019. aug. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!