Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elkezdtem tőzsdézni ez tényleg...

Elkezdtem tőzsdézni ez tényleg ilyen könnyű?

Figyelt kérdés

Volt egy "könnyen jött" 300 ezrem. Bele akartam valamibe fektetni. Egyik haverom mondta, hogy próbáljam meg a tőzsdézést. El is kezdtem, először olvasgattam, demo- val is próbálkoztam és egész jól ment. Ezért megkértem barátomat, Hogy segítsen egy éles számlát nyitni. Első pár hétben még óvatoskodtam, aztán nagyokat kockáztattam és már majdnem két millió jött össze.

A taktikám elég egyszerű olcsón veszek drágán eladók. Eddig bejött.

Mindenhol azt olvastam, hogy nehéz és nem egyszerű és mindenkitől ezt hallottam.

Szóval akkor eddig csak szerencsém volt


2013. jún. 28. 13:49
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Barátomat megkértem h segítsen amikor csak tud ő is benne van szóval talán nem lesz probléma, mert sokáig szeretnék még traktorozni :D
2013. jún. 28. 19:18
 22/24 anonim válasza:
Stop loss-t szoktál betenni?
2013. jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
szoktam
2013. jún. 29. 21:55
 24/24 anonim válasza:
27%
Ma talaltam ra erre a kerdesre.. mikozben olvastam a leirt kerdeseket/velemenyeket egyre rosszabbul ereztem magam, megpedig azert, mert azt lattam, ahogy egy pozitiv hozza allassal rendelkezo embert az ostoba, negativ, beszukult tudatu magyar tarsai megprobaljak teljesen elbizonytalanitani.. a magyar beszukult tudatuak kedvenc kijelentesei: nem sikerulhet, nem fog sikerulni, tul kockazatos, hulye vagy, az ugy nem lesz jo, szerintem ez hulyeseg, kepzeletvilagba elsz, ne almodozz, ne farassz a hulyesegeiddel, stb.
2018. febr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!