Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyen könnyű a tőzsdézés?

Ilyen könnyű a tőzsdézés?

Figyelt kérdés

Csak szerintem ilyen könnyű a tőzsdézésben profitot elérni?(veszek mikor olcsó- eladok mikor drága :) )

Plus500-al játszok demoba, tudom hogy finoman szolva is sz*ar az egész dehát nekem külsöleg ez tetszik a legjobban.

Ara lennék kíváncsi, hogy élesbe is ilyen egyszerű a devizákkal kereskedni?


Még azt is szeretném meg tudni, hogy hogy kell élesben számlát nyitni? Kell egy bankkártya meg egy számlaszám vagy micsoda? Valaki leírná részletesen, nagyon meg köszönném!


2013. jún. 13. 22:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért :/
2013. jún. 13. 23:01
 2/17 anonim ***** válasza:
12%
Nekem annyira egyszerű, hogy bele sem merek kezdeni.
2013. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
12%
Elkezdtem, de olyan ijesztő tempóban dőlt a lóvé, hogy gyorsan abbahagytam.
2013. jún. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"(veszek mikor olcsó- eladok mikor drága :) ) "


Lehet, hogy 2 ev mulva sem lesz draga, meg lehet, hogy 2 nap mulva draga lesz, utana meg sokkal dragabb, vagy olcsobb...

2013. jún. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha ez ilyen könnyű lenne, akkor sem akarna mással foglalkozni.
2013. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

"Plus500-al játszok demoba..."


A játszok kifejezés miatt nem tartalak érettnek arra, hogy tőzsdézz, egyáltalán nem könnyű, sőt... de semmiképpen nem játék.

2013. jún. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Szerintem a demot pont azért találták ki, hogy JÁTSZANAK vele így ismerjék meg a tözsdézést. (Tény, hogy nem olyan komolyan csinálom igy mint élesbe, sokkal könyebbeen vágok bele egy pozíció nyításhoz nagyobb összegel is akár )


Nem úgy értettem a "könnyű tőzsdézést", hogy veszek kisebb összegben aztán mikor drága eladom és milliókat kaszálok.

Én elöször sokat vesztettem rajt volt talán úgy 250EFt a számlán de már közel egy millióvan. Kisebb összegeket szoktam csak "nyerni" .

De lehet, hogy nekem nincs igazam, nem tudom ÉN NEM ÉRTEK HOZZÁ. Nem tudom, hogy mennyire hasonló a demo és az éles számla.

2013. jún. 14. 11:54
 8/17 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem vagyok érett a tőzsdézéshez de nem erről kérdetem!
2013. jún. 14. 11:56
 9/17 A kérdező kommentje:

4. válaszoló


"(veszek mikor olcsó- eladok mikor drága :) ) "

Ezzel nem azt mondom, hogy megvárom míg nagyon fel megy az ár, hanem én már kisebb haszonnál is zárni szoktam (kb. 10EFt-nál).

Deviza párokkal szoktam kereskedni pl. USD/JPY ezeknek (az én meglátásom szerint) gyorsan változik az értéke!

2013. jún. 14. 12:01
 10/17 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy a különbség az éles és a demo számla között. Főleg a pszichológiai része.
2013. jún. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!