Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elkezdtem tőzsdézni ez tényleg...

Elkezdtem tőzsdézni ez tényleg ilyen könnyű?

Figyelt kérdés

Volt egy "könnyen jött" 300 ezrem. Bele akartam valamibe fektetni. Egyik haverom mondta, hogy próbáljam meg a tőzsdézést. El is kezdtem, először olvasgattam, demo- val is próbálkoztam és egész jól ment. Ezért megkértem barátomat, Hogy segítsen egy éles számlát nyitni. Első pár hétben még óvatoskodtam, aztán nagyokat kockáztattam és már majdnem két millió jött össze.

A taktikám elég egyszerű olcsón veszek drágán eladók. Eddig bejött.

Mindenhol azt olvastam, hogy nehéz és nem egyszerű és mindenkitől ezt hallottam.

Szóval akkor eddig csak szerencsém volt


2013. jún. 28. 13:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

"A taktikám elég egyszerű olcsón veszek drágán eladók."


Mar egyszer kerdezted, es leirtam, hogy nem biztos, hogy amit "olcson" veszel, lesz meg valaha is dragabb...

2013. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De mégis bejött!
2013. jún. 28. 14:04
 3/24 A kérdező kommentje:

"Mar egyszer kerdezted, es leirtam, hogy nem biztos, hogy amit "olcson" veszel, lesz meg valaha is dragabb..."


De ebből kiindulva meg ne is tőzsdézenek mert hátha rácsesznek?

Szerintem itt ha nem kockáztatól akkor csak hosszú távon lesz valamennyi haszon.

2013. jún. 28. 14:13
 4/24 anonim ***** válasza:
Most szivatsz? :)
2013. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Tedd fel ezt a kérdést egy év múlva újra, ha még akkor is pluszba leszel.
2013. jún. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nem dehogy :)

Csak akkor elmagyaráznád, hogy "mi" szerint kell vásárolni és hogyan?

Mert én nem értek hozzá!!

2013. jún. 28. 14:38
 7/24 A kérdező kommentje:
Oké :) Szóval akkor szerencsém volt ?
2013. jún. 28. 14:39
 8/24 anonim ***** válasza:
ELső hallásra igencsak mák faktor bejátszott. Az viszont nem tart örökké. Úgyhogy lehet el kéne gondolkodnod azon, hogy a tőke egy részét biztonságba helyezed és a többivel nyomod tovább és a profitot mindig kiveszed.
2013. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Barátom, aki ajánlotta ezt az egészet elég jó ebben.Elmondtam neki is ezt a dolgot. Megkértem, hogy a jövőben komolyabban támogasson. Úgyhogy talán sikerül nem elvesztenem az eddig összegyűlt pézt.
2013. jún. 28. 15:00
 10/24 anonim ***** válasza:

Azt azért elárúlhatnád, hogy mi az olcsó? Honnan tudod valamiről eldönteni, hogy olcsó?


És ha valami olcsó honnan tudod, hogy nem lesz mégolcsóbb?


Egyébként te nem Forexezel véletlen? (Mert azt csak jó indulattal nevezném tőzsdének.) 300ezer még a BÉTen se nagy összeg, pláne NYSE, LSE, DB stb.

2013. jún. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!