Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ennyi fizetésből jutunk majd...

Ennyi fizetésből jutunk majd valamire?

Figyelt kérdés

A férjem és én közös jövőt tervezünk egymással. Gyerekeket és egy igazi családot. Mindketten szegény családból származunk és így eléggé nehéz volt eljutni oda, ahol most vagyunk. Mindketten főiskolán végeztünk. Ő média vízgazdálkodási, én környezetvédelmis vagyok. Az ő keresete kb. 270 000.- (van mikor több, van mikor kevesebb) az én keresetem kb. 200-300 e. /hó.

Egy panellakásba lakunk pesten, de mindketten egy kertvárosi kis kertes házra vágyunk. Tudom, hogy a minimálbérhez képest ez szuper összeg, és ezt NEM KELL LEÍRNI! De a kérdésem az lenne, hogy ebből a kettőnk keresetéből boldogulni tudunk majd? Ezt úgy értem, hogy ha normálisan költekezünk , félre is tudunk tenni, szülőknek is tudunk adni valamennyit, akkor ebbpől az összegből ki lehet jönni normálisan?


2012. okt. 2. 12:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne jutnátok?


Mi nettó 250 ezret keresünk ketten és tervezünk egy gyermeket. Igen, ez még a párod fizetését épphogy közelíti, mégse gondolom azt, hogy mély szegénységben fogunk élni..


Nálunk volt olyan, hogy 50 ezres albérlet mellett hónapokig éltünk ketten havi 120 000 forintos keresetből mégis megvolt mindenünk.



Úgyhogy majdnem fél millió mellett azt hiszem jutni fog mindenre bőven, de gondolom ezt te is jól tudod.

2012. okt. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
78%
Ássa el magát az, aki ennyiből nem jönne ki, és hagyja meg ezt a pénzt akiknek kell(ene)
2012. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
71%
Most komolyan azt kérdezet, hogy boldogultok-e félmillióból, amikor mások 80000 Ft-ból élnek?
2012. okt. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

lakbér. 50 000.-

Rezsi max. 24 000.-

Hazaadunk 20 000.- fejenként =40 000.-

Kb. 20 000.- megy kajára.

de 2 hetente beülünk valahova esténként 1-2 koktélra. 6000.-

2012. okt. 2. 12:43
 15/29 anonim ***** válasza:
88%
Na, majd ha nem jöttök ki belőle, leszoktok a koktelrol
2012. okt. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
96%
Ebből még félre is kéne tudni tennetek havi 200 ezret minimum...
2012. okt. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
96%

most mi szándékod ezzel a kérdéssel?

Nagyzolás? Dicsekvés? provokáció??

2012. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Simán. Ha mégsem, akkor valami bibi van...
2012. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Mi négyen (két gyerek van)évente kétszer járnánk külföldre nyaralni ennyi pénzből....

Örülj hogy ennyitek van és NE VEGYÉL FEL HITELT!!!!!

2012. okt. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj, de a kerdesed egyertelmuen provokacio. Ilyen vegzettseggel ketlem, hogy ne ismerned az alapveto matematikai muveleteket, amivel kitudod szamolni a bevetel es a kiadas kulonbseget. Azonban, ha tevedek, miert nem irtad bele a kerdesbe a kiadasaid osszeget is? Mivel nem vagy tisztaban, amivel ugy gondolod, mi igen? Ha meg mindig nem jottel volna ra, igen, ki lehet jonni, felteve, ha nem veszel naponta egy Gucci taskat, vagy nem kizarolag egy szusi barban eszel. Ezt persze nem tudhatjuk, mivel nem irtad le...
2012. okt. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!