Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy juthatnék hozzá egy kis...

Hogy juthatnék hozzá egy kis pénzhez 12 évesen? Mit csináljak érte? (Az oka lent. )

Figyelt kérdés
Szügségem lenne egy kis pénzre,hiszen nincs sajnos nekem,de apukámat meg nem akarom megkérni,hogy adjon..(mert ugye nemrég váltak el anyukámmal és ő nevel engem és nővéremet egyedül,anyukámra pedig nem számíthatok.. ezért nem akarom nyaggatni)Egyébként is szeretnék talpra állni ,hogy ha nagyobb leszek el tudjam magam tartani.. Én falun lakom szóval nemtudom hogy kereshetnék pénzt.. :/ Kérlek adjatok ötleteket!(egyébként a pénzt sminkre költeném,de nem saját célra ,hanem én szoktam sminkelni az ismerőseimet egy kis pénzért, amivel ki szoktam fizetni magamnak az osztálypénzt ,a kirándulást ,meg ilyesmiket, hogy apumnak ne legyen rá gondja) A válaszokat előlre is köszönöm..
2011. máj. 11. 18:51
1 2
 1/15 anonim válasza:
56%

Ismerosnel gyerekfelügyelet, kerti munka...

Ha nagyobb leszel, könnyebben el tudod majd magad tartani, 16-tol vallalhatsz diakmunkakat.

2011. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
78%
Esetleg idős néniknek besegíteni? bevásárlás, gazolás, ilyesmi...
2011. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,ezt a kerti munkát meg kéne érdeklődnöm.. És ha eladnám pár dolgomat? Mint pl. van sok olyan ruhám, ami kicsi rám és tökéletes állapotban van szinte,vagyis alig használt.. Szerintetek hol tudnám eladni?

Esetleg tudtok még más pénzkereseti lehetőséget számomra?

2011. máj. 11. 20:01
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Vaterán / teszveszen megpróbálhatod.

De lehet a turiba is átveszik.

2011. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%
Vaterán teszveszen nehezen, mert 12 évesen még bankszámlája sem lehet, hsizen személyije sincs LOL!
2011. máj. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy minek neked a pénz?


Nem hiszem, hogy ezt a kérdést egy 12 éves tette fel!!

2011. máj. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet igazolványod és bankszámlád. Már az újszülötteknek is lehet kérni igazolványt is és startszámlát nyitni. 6 éves kor után meg már olyan számlád is lehet, amelyikhez bankkártya jár ( [link]

Vaterán, teszveszen a ruháidat is eladhatod, de a megunt játékaidat, könyveidet is.

A lányom egyik osztálytársnője a suliban adott el az iskolatársainak nyakláncokat, karkötőket, amiket ő csinált otthon (gyöngyfűzéssel, zsinórozással) Te is megpróbálhatod, nem kell hozzá nagy anyagi befektetés.

2011. máj. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Milyen ambíciózus kis 12 éves. Nekem ilyen idős koromban az volt a legnagyobb problémám hogy kapok-e bringát a szülinapomra.


Chile-ben vagy Kínában elmehetnél egy szénbányába dolgozni mert gondolom elég kicsi vagy és beférsz a járatokba, de itt Mo-on nem hiszem hogy meg tudsz tollasodni.

2011. máj. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
01:56! Leírtam az okát hogy mihez kell a pénz.. szóval ha méltóztatod magad egy kis olvasásra akkor talán érted is..
2011. máj. 12. 22:31
 10/15 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat. De az a bányás dolog ijesztő.. Hogy lenne képes valaki beküldeni egy 12 lányt egy sötét barlangba.. én szerintem ilyen esetben sikítoznék,mert sötétiszonyom van..
2011. máj. 12. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!