Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy juthatnék hozzá egy kis...

Hogy juthatnék hozzá egy kis pénzhez 12 évesen? Mit csináljak érte? (Az oka lent. )

Figyelt kérdés
Szügségem lenne egy kis pénzre,hiszen nincs sajnos nekem,de apukámat meg nem akarom megkérni,hogy adjon..(mert ugye nemrég váltak el anyukámmal és ő nevel engem és nővéremet egyedül,anyukámra pedig nem számíthatok.. ezért nem akarom nyaggatni)Egyébként is szeretnék talpra állni ,hogy ha nagyobb leszek el tudjam magam tartani.. Én falun lakom szóval nemtudom hogy kereshetnék pénzt.. :/ Kérlek adjatok ötleteket!(egyébként a pénzt sminkre költeném,de nem saját célra ,hanem én szoktam sminkelni az ismerőseimet egy kis pénzért, amivel ki szoktam fizetni magamnak az osztálypénzt ,a kirándulást ,meg ilyesmiket, hogy apumnak ne legyen rá gondja) A válaszokat előlre is köszönöm..
2011. máj. 10. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Még várj két évet, mert 12 évesen nem mehetsz diákmelóra.

Vagy légy kreatív, pl. lemosod a szomszédok kocsiját, ha fizet érte vmi jelképeset, pl. 500 huf.

2011. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos csak 1 szomszédunk van 1 öreg bácsi akinek nincs autója.. Nemtudtok valamit hogy interneten lehet -e szerezni valahog pénzt??
2011. máj. 10. 21:52
 3/11 anonim ***** válasza:

szükség, nem pedig szügség


Ismerősöknél kérdezősködj körbe, kutyasétáltatást, házimunkát, kertrendezést vagy egyéb munkát biztosan tudnak adni. Vagy tegyél cetlit 1-2 villanyoszlopra, majd apuddal menyjetek el megnézni a munkaadódat.

Egyébként ha az én lányom lennél akkor annak örülnék a legjobban, ha otthon segítenél, megcsinálnál ezt-azt.

2011. máj. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

www.gepelo.hu

Az egyetlen internetes pénzkeresési lehetőség, amiről nem süt hogy kamu. Nem próbáltam, de egy két százast össze lehet vele kaparni szerintem.

2011. máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És elnézést hogy elírtam a "szükség"-et.. Egyébként természetesen otthon is megcsinálom a dolgokat,de nem csak a saját szobámban,hanem az egész házban szoktam takarítani.. Mivel apukám egyész nap dolgozik ,nővérem meg estig suliban van, ezért nekem kell megcsinálni.. porszívózást,felmosást,mosogatást meg ilyeneket szívesen megcsinálom.. Szerintem a plakátolást,meg ezt az internetes cuccot megnézem..
2011. máj. 10. 22:50
 6/11 anonim ***** válasza:

21:54


Menjetek nem "Menyjetek".

Ha már Grammarnácit játszol csináld jól ;)

2011. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha ennyire házias vagy , hozzánk eljöhetsz időnként takarítgatni.

Merre laktok?

2011. máj. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Miskolc mellett lakom Vattán.. :) Szívesen elmegyek :D Csak ne legyen túl messze..
2011. máj. 11. 15:51
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha elmennék mennyit kapnék érte egyébként??
2011. máj. 11. 15:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos tényleg elég messze laksz, mert mi meg Bp.-en lakunk.

Ez így neked mindenképpen nagy távolság lenne.

Amúgy nagyon szimpatikus amiket és ahogyan írsz.

Esetleg ha gondolod, írjál privát levelet, ott az e-mail címünk.

(Csak írd majd oda, hogy te vagy az.)

2011. máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!