Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy juthatnék hozzá egy kis...

Hogy juthatnék hozzá egy kis pénzhez 12 évesen? Mit csináljak érte? (Az oka lent. )

Figyelt kérdés
Szügségem lenne egy kis pénzre,hiszen nincs sajnos nekem,de apukámat meg nem akarom megkérni,hogy adjon..(mert ugye nemrég váltak el anyukámmal és ő nevel engem és nővéremet egyedül,anyukámra pedig nem számíthatok.. ezért nem akarom nyaggatni)Egyébként is szeretnék talpra állni ,hogy ha nagyobb leszek el tudjam magam tartani.. Én falun lakom szóval nemtudom hogy kereshetnék pénzt.. :/ Kérlek adjatok ötleteket!(egyébként a pénzt sminkre költeném,de nem saját célra ,hanem én szoktam sminkelni az ismerőseimet egy kis pénzért, amivel ki szoktam fizetni magamnak az osztálypénzt ,a kirándulást ,meg ilyesmiket, hogy apumnak ne legyen rá gondja) A válaszokat előlre is köszönöm..
2011. máj. 10. 21:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem vidéken ilyen fiatalon csak mezőgazdasági munkát tudsz végezni. Gyomlálás, kapálás, ilyenek. Én alföldi vagyok, mifelénk a diákok meggyet szoktak szedni nyáron. Nálatok gondolom inkább szőlő van, de biztos gyümölcsösök is.


Egyébként szerintem csináld azt, hogy készítesz kis szórólapot, amin leírod hogy házimunkát, kerti munkát, mezőgazdasági munkát vállalsz, alul a neved és telefonszámod. Egy A4-es oldalból kijön 8db szórólap.

Ezt dobd be a postaládákba, főleg az idősekhez, akiknek szükség lehet segítségre illetve akiknek van szőlőjük, gyümölcsösük.

2011. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!