Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan juthatnék pénzhez?

Hogyan juthatnék pénzhez?

Figyelt kérdés
14 vagyok, szóval a diákmunka nem jöhet szóba... oylasmikre gondoltam, hogy kutya sétáltatás, esetleg gyerek vigyázás... avgy szórólapkiszórás... de főleg ilyen tanácsokat kérnék mint pl. hogy rági cuccaimat eladom vaterán avyg valami ilyesmi helyen... mik vannak még amik nem munkák, de azért mégis... ? :S...("kérj szüleidtől" ...nekik sincs és szeretnék segíteni nekik egy kicsit)
2010. júl. 11. 15:42
 1/7 anonim válasza:
menj át a szomszédba és nyírd le a füvet. aztán csináld ezt az utcában végig. :)
2010. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
öhm... :S... azt elfelejtettem h lány vagyok... :D am köszi
2010. júl. 11. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

teszveszt és a vaterát szülői felügyelettel legálisan csinálhatod


eladhatod a kinőtt cuccaidat (szüleid kérdezd meg róla), vagy a kreatív technológiával készült dolgaid: pl dekuázsolt dobozok, gipszképek, gyöngy ékszerek


a kreatív cuccokhoz ha értesz, csak akkor csináld..és teszveszről, ebayről szrezd be az alapanyagokat mert olcsóbban kijössz

2010. júl. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:D köszi, am szoktam csinálni gyöngy karkötőket... tod... neves karkötőket :D...
2010. júl. 11. 16:17
 5/7 anonim ***** válasza:

akkor hajrá ;)


de tényleg nézz körül az ebayen, mert 10-edébe vagy még kevesebbe kerülnek a gyöngyök, mint a kreatív boltokban

2010. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

én is ugyan ebbe a szituba vagyok csak én f vagyok :)

én a szüleim melóhején kaptam muttertől feladato hogy fénymásoljak meg vigyem ide oda a papirokat :D

2010. júl. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi :D

uccsó: :D az tök jóó... apám festő de most nincs munkája... szal mondjuk én ott nem sokat tok segíteni xD :D

2010. júl. 12. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!