Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan juthatnék pénzhez?

Sexylady kérdése:

Hogyan juthatnék pénzhez?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, elég jó a kézügyességem, restaurálgatok hobbiból, rajzolni is jól tudok, szóval ez a pálya adott, meg az újságírás is jól menne. A gyerekekhez is értek, kis gyakorlatom van a bébiszitter témában, ezek érdekelnek a legjobban, de sajnos nem találok semmilyen munkát magamnak, pedig mindent hamar betanulok, most már szinte akármilyen munkát elvállalnék, nagyon kéne a pénz... Kérlek segítsetek
2009. júl. 28. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért ez nem így megy. Az újságíráshoz és a restauráláshoz nem elég a hobbi szint. Komoly tanulmányok szükségesek hozzá, nem elég, hogy kikiáltod magad újságírónak, aztán minden úgy lesz ahogy tervezed.
2009. júl. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezt azért írtam, hogy szemléltessem, hogy mihez is értek igazából, nem képzeltem már rögtön magam szakmabelinek...
2009. júl. 28. 23:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


Keress fel egy diákszövetséget (pl. Melódiák, Fürgediák) és tőlük kérj segítséget. Így magánban nem fogsz sikerrel járni, mert nem fognak alkalmazni... Hidd el!

2009. júl. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!