Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A szabadságpénzünket mi...

A szabadságpénzünket mi alapján számolják ki amikor lejár a gyed, mert nekem szerintem valamit nagyon elszámoltak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 13:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
78%

Hát ez ma Magyarország! Egyébként én 600 ezer Ft-tól estem el így, hogy csődbe ment a cégem, bíróság meg is ítélte, de nem kaptam meg semmit még. Talán a bérgarancia alapból... de már nem is reménykedem, és nem is bosszantom magam rajta.


Amúgy ok, hogy a könyvelő "elfelejtett" Téged, (micsoda rend lehet a könyvelésben basszus), de a főnöknek se jutott eszébe, hogy hopp, van egy gyed-es kolléganőnk is? Pofátlanság!


Sajnálom, h így jártatok, de még a 0-nál mégis jobb valamivel, bár bőven a kétszerese járt volna Neked.


Picikéteknek mi baja van? Remélem kinövi!! Barátnőméknek is most fog születni, szívproblémás kislány, műteni kell majd :((

2011. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom sírni tudnék az idegtől. A babámnak kromoszóma rendellenessége van, soha nem fogja kinőni és sajnos elég súlyos, meg a kocsinkat is összetörte a férjem a télen valahogy minden összejön és az istennek nem sikerül még egy vén tevére sem összespórolni:-(
2011. ápr. 12. 15:46
 23/27 anonim ***** válasza:
78%

Figyelj csak! www.jogiforum.hu -n kérdezd meg, ott jogász (és jogászhallgatók, valamint okosok) válaszolnak. Ez elég faramuci helyzet.. és mivel nem te hibáztál, hanem a cég, amit már fel is számoltak... nem biztos, hogy nincs rá valami jogorvoslati lehetőség. Egy kérdést megér.


Főleg hogy főnököd ilyen pofátlan választ adott, hogy ne bolygasd... vajon miért ne? Biztos van még vaj a fején más is. Lehet, hogy nem örülne a bolygatásnak de egy kérdést megér.


És ne idegeskedj, mert a kicsi megérzi ha anyának valami baja van!! :) Mennyi idős?

2011. ápr. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
78%
Ja, hüe vagyok, ha 2009 áprilisban szültél, akkor most 2 éves!!! (az enyém is 28 hónapos, nem sokkal idősebb a Tiédnél).
2011. ápr. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
A bérgarancia alapból addig jár a pénz amíg nincs a cég a felszámolva én későn tudtam meg, hogy már fel is számolták a céget így azt mondta a felszámoló, hogy mehetek a sóhivatalba!!!
2011. ápr. 12. 16:00
 26/27 anonim ***** válasza:
78%

Akkor sajnos felejtős lesz a dolog. Ugyanis itt akkor már csak a peres út lenne járható, az viszont nem éri meg, mert - bár biztos vagyok benne, hogy megnyernéd - de rengeteg macerával jár, ügyvédet kell keresni, aki végigviszi, tárgyalásokra kell menni (legalább 2-re, ha az elsőn nem sikerül határozatot hozni), szóval nem biztos, hogy megérné.. :(


Tudod mit, költsék köhögéscsillapítóra! :) (én így szoktam "átkozódni", komolyabban nem, mert bár sokszor megérdemelnék, de nem alacsonyodok le mások mocskos szintjére).

2011. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Nem fogok pereskedni de úgy be fogom rajta taposni, hogy észre sem veszi 6 évig dolgoztam vele tudom milyen gyengeelméjű:-)
2011. ápr. 12. 16:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!