Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 évre rá derült ki hogy anak...

3 évre rá derült ki hogy anak idején elszámolták a gyedemet. Lehet igy utólag tenni valamit?

Figyelt kérdés
kb37ezer ft-ot kaptam 65ezer helyett...most persekedem a volt munkáltatómmal más ügyből kifolyólag és ez most bukott ki,de ez bonyolult és hosszu lenne leirni.utólag tehetnék valamit vagy már mindegy,hagyjam annyiban?
2011. febr. 9. 09:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

jogiforum.hu


Itt felteheted a kérdést, laikusok és jogászok tudnak neked érdemben válaszolni.

2011. febr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszi de kihagyom...más ügyben irtam oda egszer és negativ élményekkel gazdagottam:/
2011. febr. 9. 09:50
 3/18 anonim ***** válasza:
Az nagyon sok pénz!!!Én nem hagynám annyiban!!!!!!
2011. febr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
igen kb 30ezer*24honap m ezáltal a gyermekágyisegélyt is elnézték...csak nem tudom h érdemes-e belevágni és hol kezdjem vagy visszamenőleg kifizetik-e...nem járt még igy senki???ma derült ki egyenlőre azéért érdeklődnék laikusoktol..
2011. febr. 9. 10:19
 5/18 anonim ***** válasza:
Először is be kell bizonyítani,hogy tényleg elcseszte a munkáltató!Miből jöttél rá?És utána ha bebizonyososdott ,mindenképp vágja bele!!!
2011. febr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
vágja=vágj!
2011. febr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
hát ezt igy hosszu lenne leirni...a lényeg h annak idején az első gyerek után hogy elmentem gyedre 57ezer körül volt abérem..aztán felemelte 100ezer bruttóra ugy hogy erről nem volt papir és nem tudtam rola.igy engem az 57után számoltak el..most h eljöttem tőle persekedtünk mert nem akart fizetni semmmit 5év munkaviszony után és a biróság bekérte a papirokat az akkori könyvelőtöl amin már 100ezer fizu volt hivatalosan a papirokon akkor is mielőtt az első gyermekkel várandós voltam.bonyolult,nagy vonalakban ennyi
2011. febr. 9. 10:35
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem a területileg illetékes Egészségbíztosítási Pénztárhoz kell fordulnod, ha ők folyósították a Gyedet, akkor ugyis Ők az illetékesek, meg ha a munkáltatód kifizetőhely, akkor is!

Hívd fel az egészségbíztosítót, kérd az ellenőrzési osztályt, ott meg fogják mondani, mi a teendő!

2011. febr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
a gyednél az utolsó béreket nézik vagy átlagot?mert második gyermeknél utolsókat nézték és már ő utána a 100zer után számolták..
2011. febr. 9. 10:38
 10/18 anonim ***** válasza:
az előző évet nézik,mármint a gyerek születése előttit
2011. febr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!