Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » GYED-igénylés. Hány nappal a...

GYED-igénylés. Hány nappal a benyújtást követően utalják az első gyedemet?

Figyelt kérdés
Január 30-án szültem, hiánypótlással együtt február 20-án adtam le a gyed-igénylésemet az OEP-hez személyesen. Mikorra várhatom, hogy utalnak? Már lassan végéhez közeledik a március...
2011. márc. 17. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel hónap közepén telik le a 30 napos általános ügyintézési határidő, így sajna majd áprilisban kapod meg egyben. Általában nincs hóközi utalás, küldik hónap elején.
2011. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez kár :(
2011. márc. 17. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem küldték hó közben! 18-án pontosan! Átnézi a revizor és 2-3 munkanap és utalják.
2011. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ritka kivétel.


Sajnos nem ez az általános, általában inkább akkor jellemző, ha a munkahely kifizetőhely. Az OEP önállóan nem ilyen lelkes:(

2011. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!