Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SOS Szeretnék eladni valamit,...

SOS Szeretnék eladni valamit, de így lehetséges? (szexuális dologról van szó)

Figyelt kérdés

Elég sok műpéniszre tettem szert... ami így röhejesen hangzik... :D

Nem szeretném személyesen árulni, mármint nem szeretném, hogy tudják, hogy ilyen tárgyakat adok el... Kissé ciki, de nem ez a lényeg.


Lehetséges, hogy mikor küldeni akarják a pénzt, akkor nem a bankszámlámra jöjjön, mert ugyebár ahhoz a nevem is kell, hanem rózsszíncsekken, de más nevére, csak az én lakcímemre?

Mármint, hogy én Kiss Ernő vagyok, tegyük fel, és Luxi utcán lakok 12. szám alatt, de a nevet lecserélem Tóth Marira? Attól a Luxi utca 12. házhoz hozzák a csekket, és én, Kiss Ernő átvehetem, mint mondjuk ukoatestvére Tóth Marinak, és attól még átvehetem én a csekken lévő összeget?


2011. márc. 19. 18:35
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

eleve ott kezdődik, hogy a vaterán csak akkor adhatsz el, ha a bankszámlaszámod megadod...és utalsz róla a regisztrációhoz


de remélem, a modik az IP-címeddel együtt átadják az infókat a zsaruknak

2011. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

Azt, hogy csalni akartam vaterán?

De nem jöhet össze, mert a bankszámlámmal nem akarok szórakozni, rózsaszíncsekkel meg lehetetlen? Hát, azt átadhatják! Mert ez egy terv volt, egy megvalósulítlan terv!

Akkor, ennyierővel minden második embert bezárhatnának, mert legszívesebben megfójtaná Gyurcsibácsit. De csak terverzik, sose vinnék véghez. Akkor belehet őket zárni ezért? Nem! Gondolkodj már mielőtt nekiállsz pötyögtetni!

2011. márc. 19. 21:49
 43/48 A kérdező kommentje:
Helyesbítek: Megvalósítatlan
2011. márc. 19. 21:51
 44/48 anonim ***** válasza:
2011. márc. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
En eladnam helyetted az en nevemen engem nem izgat igazan az ilyen.
2011. márc. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:
Végig olvastam a komikat és azt kell mondjam régen nevettem ilyen jókat köszi hogy feltetted ezt a kérdést igaz vagy nem nem tudom de hogy sikerült felkavarnod az álló vizet az biztos.Szép napot mindenkinek!!!!!!!!
2011. márc. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:

Óóó, köszönöm! :)

A másik poén, hogy amúgy nő vagyok. ;)

És nincs is semmi műp*cs! :D

Tudtam, hogy egy faragatlan férfi veszett elbennem. :D:D:D

20/N

2011. márc. 20. 16:35
 48/48 anonim válasza:

Ez a pár oldal tényleg zseniális! És a legviccesebb, hogy mostmár tényleg nem tudom mi van :)

....szóval én is jót röhögtem itt a buszon ülve...

2011. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!