Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SOS Szeretnék eladni valamit,...

SOS Szeretnék eladni valamit, de így lehetséges? (szexuális dologról van szó)

Figyelt kérdés

Elég sok műpéniszre tettem szert... ami így röhejesen hangzik... :D

Nem szeretném személyesen árulni, mármint nem szeretném, hogy tudják, hogy ilyen tárgyakat adok el... Kissé ciki, de nem ez a lényeg.


Lehetséges, hogy mikor küldeni akarják a pénzt, akkor nem a bankszámlámra jöjjön, mert ugyebár ahhoz a nevem is kell, hanem rózsszíncsekken, de más nevére, csak az én lakcímemre?

Mármint, hogy én Kiss Ernő vagyok, tegyük fel, és Luxi utcán lakok 12. szám alatt, de a nevet lecserélem Tóth Marira? Attól a Luxi utca 12. házhoz hozzák a csekket, és én, Kiss Ernő átvehetem, mint mondjuk ukoatestvére Tóth Marinak, és attól még átvehetem én a csekken lévő összeget?


2011. márc. 19. 18:35
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

[link]


Valami ilyesmi, de vannak benne gyöngyök... Mondjuk, 8000 Ft-ért db-ját. Az úgy ok, nem?

2011. márc. 19. 19:01
 22/48 anonim válasza:
szerintem nem lehet, mert az ember alapján viszik ki a pénzt
2011. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim válasza:
Ha ilyen "okos",akkor korrekt ár érte.
2011. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
szóval lopott szajrét hol lehet eladni? az a kérdés?
2011. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:

Ki ilyen "okos"?


Ilyeneket a szexshopban 16.000 meg 20.000 Ft-ért dobálnak. Szerintem a 8000 Ft nagyon is korrekt, mivel mi ingyen jutottunk hozzá, csak egy kis plusz pénz kéne. A vevő is, meg mi is jól járnánk.

2011. márc. 19. 19:16
 26/48 anonim ***** válasza:
Ugye azt tudod, hogy ez orgazdaság? Magyarul te most egy bűncselekményhez vársz segítséget.
2011. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:

Egyenként eladogatni macerás.Nézz a neten egy szex shopot, és próbáld meg egybe elsütni az egészet.

Amúgy nagyon tetszik a szitu. :)))

2011. márc. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
Akkor ne irogass ide... Tudtam, hogy nem kéne még azt is leírnom, hogy honnan van, mert rögtön jönnek az erkölcshuszárok.
2011. márc. 19. 19:21
 29/48 A kérdező kommentje:

Vaterán is jó lenne, de csak úgy, hogyha a nevemet nem kéne odaírni, szóval akkor lehetséges lenne, hogy a fent említett szítut csinálnám meg?

Mintha az unokatesóm nevére jönne a pénz, de én venném át?

2011. márc. 19. 19:23
 30/48 anonim válasza:
az okost úgy értem,hogy sok funkciós stb. Igen,sztem megpróbálhatod vaterán.
2011. márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!