Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SOS Szeretnék eladni valamit,...

SOS Szeretnék eladni valamit, de így lehetséges? (szexuális dologról van szó)

Figyelt kérdés

Elég sok műpéniszre tettem szert... ami így röhejesen hangzik... :D

Nem szeretném személyesen árulni, mármint nem szeretném, hogy tudják, hogy ilyen tárgyakat adok el... Kissé ciki, de nem ez a lényeg.


Lehetséges, hogy mikor küldeni akarják a pénzt, akkor nem a bankszámlámra jöjjön, mert ugyebár ahhoz a nevem is kell, hanem rózsszíncsekken, de más nevére, csak az én lakcímemre?

Mármint, hogy én Kiss Ernő vagyok, tegyük fel, és Luxi utcán lakok 12. szám alatt, de a nevet lecserélem Tóth Marira? Attól a Luxi utca 12. házhoz hozzák a csekket, és én, Kiss Ernő átvehetem, mint mondjuk ukoatestvére Tóth Marinak, és attól még átvehetem én a csekken lévő összeget?


2011. márc. 19. 18:35
1 2 3 4 5
 1/48 anonim válasza:
na perszeee..
2011. márc. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Köszi... nagyon kedves vagy... Nem is fogom az arcomat adni a dologhoz... én csak elakarom passzolni ezeket a sz*rokat.
2011. márc. 19. 18:37
 3/48 anonim válasza:
az jött le ebből h te pasi vagy..
2011. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nő vagyok? :D
2011. márc. 19. 18:39
 5/48 anonim válasza:
jahh, ertem.. sztem nem fogja senki megvenni azokat amiket te már egyszer hasznaltal, vagyis én nem venném meg..
2011. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

Nem használtam :D:D Ezt ki mondta? :D


Eredeti csomagolásban van, sok ugyanolyan fajta.

2011. márc. 19. 18:40
 7/48 A kérdező kommentje:
De kérlek a kérdésre válaszoljatok, mert szeretném minnél hamarabb eladni őket, kb 30 darab doboz fetreng itt nálam, és így elég hülyén érzem magam lefekvéskor... :D
2011. márc. 19. 18:42
 8/48 anonim válasza:
ok, csak hulyenek tuntek ezek a példák :DD sztem neten probalkozz.. vagy menj el szexshopokba..
2011. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim válasza:
Komolyan, létezik olyan, aki használt intim segédeszközöket vesz..?
2011. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

De akkor tudják ki vagyok, mármint a nevem, meg arcom, ez így nagyon gáz!


Az lehetséges, amit fent a kérdesben írtam?

2011. márc. 19. 18:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!