Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SOS Szeretnék eladni valamit,...

SOS Szeretnék eladni valamit, de így lehetséges? (szexuális dologról van szó)

Figyelt kérdés

Elég sok műpéniszre tettem szert... ami így röhejesen hangzik... :D

Nem szeretném személyesen árulni, mármint nem szeretném, hogy tudják, hogy ilyen tárgyakat adok el... Kissé ciki, de nem ez a lényeg.


Lehetséges, hogy mikor küldeni akarják a pénzt, akkor nem a bankszámlámra jöjjön, mert ugyebár ahhoz a nevem is kell, hanem rózsszíncsekken, de más nevére, csak az én lakcímemre?

Mármint, hogy én Kiss Ernő vagyok, tegyük fel, és Luxi utcán lakok 12. szám alatt, de a nevet lecserélem Tóth Marira? Attól a Luxi utca 12. házhoz hozzák a csekket, és én, Kiss Ernő átvehetem, mint mondjuk ukoatestvére Tóth Marinak, és attól még átvehetem én a csekken lévő összeget?


2011. márc. 19. 18:35
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

ma 18:43

Mi van? Mid fáj? Ki vesz használt műpélót?

2011. márc. 19. 18:44
 12/48 anonim válasza:
menj vmi nagyobb városba.. mert gondolom, falusi vagy, nagyobb helyeken senkit se érdekel h mi vagy..
2011. márc. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim válasza:
nem ugy értettem, h mi, hanem h ki vagy..
2011. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Te most mit akarsz? Fogalmazd már meg légyszíves rendesen a kérdésed, mert nem értem!


ÉS A KÉRDÉSRE IS ADJON VÁLASZT VALAKI!!! KÉRLEK!

2011. márc. 19. 18:51
 15/48 anonim válasza:
Kétlem, hogy lehetséges.Bár ha ez neked ciki akkor miért/hogyan vetted meg?Mert biztos nem állított be velük a postán szombat reggel...
2011. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim válasza:
azt akartam mondani, h ha vmi kis városban vagy faluban laksz, akkor add el vkinek aki nagyobb városban lakik, mert ott senki nem nézi, h ki kinek mit ad el.. érted?
2011. márc. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:

Nem vettem, ingyen jutottam hozzá. Egy haver hozta, aki végülis, ha azt vesszük, lopta... (barom arcú :D)

És most nálam tárolja, hogy az asszonya ne tudja meg, hogy a kamionról dzsingázik.

És amiért nálam tárolja, ezért a fele az enyém a pénznek, sőt, ha sikerül hamar elpasszolnom, akkor még több is.

2011. márc. 19. 18:56
 18/48 anonim ***** válasza:
PayPal... jobbat nem tudok mondani...
2011. márc. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim válasza:
Hát meg lehet vele próbálkozni,de félő,hogy elkallódik a pénzed.Amúgy mennyiért adod és milyenek?
2011. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim válasza:
hat, nem tudom.. elég necces ez igy..
2011. márc. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!