Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SOS Szeretnék eladni valamit,...

SOS Szeretnék eladni valamit, de így lehetséges? (szexuális dologról van szó)

Figyelt kérdés

Elég sok műpéniszre tettem szert... ami így röhejesen hangzik... :D

Nem szeretném személyesen árulni, mármint nem szeretném, hogy tudják, hogy ilyen tárgyakat adok el... Kissé ciki, de nem ez a lényeg.


Lehetséges, hogy mikor küldeni akarják a pénzt, akkor nem a bankszámlámra jöjjön, mert ugyebár ahhoz a nevem is kell, hanem rózsszíncsekken, de más nevére, csak az én lakcímemre?

Mármint, hogy én Kiss Ernő vagyok, tegyük fel, és Luxi utcán lakok 12. szám alatt, de a nevet lecserélem Tóth Marira? Attól a Luxi utca 12. házhoz hozzák a csekket, és én, Kiss Ernő átvehetem, mint mondjuk ukoatestvére Tóth Marinak, és attól még átvehetem én a csekken lévő összeget?


2011. márc. 19. 18:35
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
De akkor nem gond, ha más nevére kérem a pénzt, mármint a rózsaszíncsekkre más nevet írok, de ezt a lakcímet, ahol én lakok, viszont én a saját nevemen veszem át, és azt írom alá, hogy unokatesója vagyok a kitalált névnek?
2011. márc. 19. 19:34
 32/48 anonim ***** válasza:

De most őszintén: felrakod Vaterára, szerinted a vevő nem épp lesz*rja, kitől veszi meg?

Hány éves vagy? Ez simán üzlet, te eladod, ő megveszi, ha átutalja a pénzt, akkor te is látod az ő nevét, és szerinted nem fogod másnapra elfelejteni? Én rendszeresen vaterázom, esélyem nincs megjegyezni a partnereim nevét, annyi van. És nem is érdekel. Műpéniszt vesz? Na és! Érezze jól magát vele. Te meg árulod? Érezd jól magad a pénzzel.

Borzasztóan túlliheged a dolgot, miféle erkölcscsőszök között élsz?


Különben ha nagyon zavar, én szívesen felrakom neked, de százalékot kérek érte :P

2011. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
Senkinek nem esett még le, hogy a kérdezőnek nem az a baja, hogy megtudja a vevő, hogy ő ki, hanem az, hogy a lopott cuccot szeretné eladni névtelenül???!!!
2011. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

Arra sz*rok rá...

Egyszerűen cink műf*szkat eladni...

De mindegy is, megoldom nélkületek, mert sok itt a paraszt, aki csak kötekszik. Viszont a segítőkész emberkéknek köszönöm! :)

2011. márc. 19. 20:19
 35/48 anonim ***** válasza:
MODERÁTOROK ! Baj van a kérdéssel! Lopott szajrét árul!
2011. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
Jövőhéten valszeg meglátogatnak a rendőrök. Egyik hozzászólásodban bevallottad, hogy lopott cucc van nálad és tudod azt is hogy ki lopta el. IP cím alapján pillanatok alatt megvan a lakcímed :) Erre is szärhatsz persze :)
2011. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:

Nyugodtan... az vicces lesz... főleg, hogy a többit ti még nem is tudjátok. :D:D:D:D

Majd elmesélem, ah nem csuknak be... :O:O

:D

2011. márc. 19. 20:30
 38/48 A kérdező kommentje:

Egyrészt, egy kárörvendő kis p*cs vagy, hogy annak örülnél, ha engem bevinnének. De tudod mit? Ez legyen a legtöbb örömöd az életben.

Másrészt, gondolkodhatnál te sokeszű barom, hogy ilyen hülyeség alapján nem fognak ügyet indítani. Főleg, mert az utcán is, a cigányok állandóan b*sztatják a jónépet a k*rva zokniukkal, borotvapengéjükkel, meg ágyneműjükkel, ami meg aztán nem az ölükbe pottyant, az is lopott szajré... Még is mikor vitték őket be ezért? SOHA!

Egy ilyen kamudumáért, amit én itt eleresztettem, meg főleg nem fognak.

De ha tényleg kijönnek, az vicces szitu lesz.

2011. márc. 19. 20:37
 39/48 anonim ***** válasza:

1 remélem, lesittelnek a lopott cuccért és bent elsütheted, hogy 30 műbroki miatt ülsz XD

2 nem lehet kitalált névre postáztatni rózsaszín csekket, mert igazolnod kell magad ;)

2011. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

Ok... ez volt a lényeg.

Mert a műbráner téma kamu, más sz*rháziságot akartam csinálni a vaterán, de akkor így nem fog menni. Kamu cuccot akartam eladni, ami nem is létezik, a pénzt eltenni, anélkül, hogy tudnák a nevem, de akkor bukott ügy. köszönöm a segítséget. Bár elég sokat kell hazudoznom, hogy végre valali megválaszolja, amit akartam igazából.

2011. márc. 19. 21:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!