Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hallottatok már a GDI-os...

Hallottatok már a GDI-os Website-s Internetes munkás dologról? Vannak itt tagok akiknek ez bevált?

Figyelt kérdés
Napok óta bombáz ezzel engem vki.elolvastam minden szöveget,megnéztem az összes videót,és oda jutottam,hogy hülye lennék havonta Én fizetni egy állítólagos munkáért ami hátha bejön..ezt le is írtam neki 2x-is,de a levelek továbbjönnek,hogy én ezzel életem legnagyobb lehetőségét hagyom ki..
2010. nov. 17. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Tiltsd le, komolyan, a GDI egy átverés, én tudok korrekt internetes pénzkeresést, de ez nem tartozik közéjük.
2010. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Írd meg priviben légyszi!Már ötletem sincs,hogy hova küldjem az önéletrajzom mert már mindenhova elküldtem,és csak az ilyen beszervezős hülyeségekkel találnak meg..
2010. nov. 18. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!