Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vannak rajtam kívűl meg...

Vannak rajtam kívűl meg olyanok akik semmilyen örökségre pl nagyszülőktől nem számíthat, vagy igen az még egy használt autó árát se éri el?

Figyelt kérdés

Sajnos az élet ugy hozta, hogy semmit se fogok örökölni, rajtam-rajtunk(testvérek) kívülálló okok miatt, nemugy mint barátaink, osztálytársak akik a mama paneljét vagy kulvárosi hazát fogják megkapni, igy hatalmas előnnyel indulnak az életben. Nekem mint fiatal felnőttnek ilyen bérek mellett el kell fogadnom hogy soha nem lesz saját lakásom?! Vannak mások is akik ebben a cipőben járnak. Mert a környezetemben nem nagyon látok ilyet. Szinte mindenkinek kinéz valamilyen ingatlan örökség....

Szomorú ez igy nagyon



ma 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Nekem szerencsére még megvannak a nagyszüleim és nem is ácsingózok az ingatlanjaikra, ráadásul nem én fogom azokat megörökölni, hanem a szüleim, illetve az ő testvéreik. Tehát igencsak messze vagyok még az örökléstől.


Ettől függetlenül eléggé jó a jövedelmem pl budán vehetnék is akár egy lakást hitel nélkül, de nekem előnyösebb a bérlés. Nem vágyakozom saját odúra mint a sok paraszt, aki azt hiszi azzal révbe ér hogy sikerül eladósítva magát beköltözni egy panelba. Így nem lesz lekötve a tőkém egy ilyen leszakadó országban egy ingyenhitelek és tenyészpénzek miatt túlárazott rogyadozó viskóban, hanem likvid értékpapírokban, részvényportfolioban fog növekedni, hosszú távon többször akkora ütemben mint az ingatlanárak.


Szóval igen, vannak akiknek szintén nem örökségként pottyan az ölébe az élet, de ennek ellenére tudnak mit kezdeni magukkal…

ma 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Van, mégis van saját házam és jó autóm is.
ma 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha azért nem lesz lakásod, mert nem örököltél az már régen rossz. Én egyszer örököltem egy házat, de mivel akkora már szereztem magamnak egyet, ezért olcsón eladtam a bátyámnak, akinek nem volt akkor ingatlana.
ma 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Semmit se orokoltem megis mindenem megvan, mert magamnak kitapostam. Nem sirankozni kell suttyo proli hanem dolgozni...
ma 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező: itt a gyakorin mindenkinek mindenje van, háza, autója, 3 telke, 30 milliós megtakaritása, jól él, havi 3 milliót keres :D Az ország gazdasága, morálja mégis romokban :D
ma 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Ha az orszag proli lakossaganak csak kis resze uzlet es penzugyek kategoriaban mozogna hidd el mar nem lennenk itt ahol. Sajnos 2-3 proli megis ideteved es amikor talalkozik a tennyel hogy a gyakot es a redditet a programozok es a szellemisegiek lakjak akkor el van keppedve es nem birja elkepzelni hogy van aki annyit keres havonta mint o evente...
ma 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
#5 Tévedés, nem mindenkinek. Pl a kérdezőnek nincs egyik se.
ma 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A világon semmit nem örököltem a nagyszüleimtől.
ma 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!