Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez jól gondolom, hogy scam ?

Ez jól gondolom, hogy scam ?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! A kérdésem a következő lenne most hirdetek elsőnek egy terméket (Jófogás) Az alábbi kép gondolom scam , így nem is mertem rákattintani a linkre viszont mikor én küldtem neki linket, hogy menjen melegebb éghajlatra azt egyből törölte a rendszer. Jól gondolom , hogy ez scam igaz.


[link]



ma 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
annyira magától értetődő, hogy ezt nem is kell túlmagyarázni
ma 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

Egyértelmű!


Egyébként, ha esetleg jobb minőségű átverős üzenetet küldenek, és esetleg nem lennél biztos benne, hogy valódi-e az illető, akkor add meg neki a bankszámlaszámodat (de csak azt!, ezzel így nem tudnak lehúzni). Ha utalják a pénzt, akkor OK. Ha nem, akkor csalók.

ma 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Főleg, hogy a megadott cím a váci úton lévő színház, nem is lakóépület :D


De amúgy is egyértelmű scam.

ma 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lekattintottam volna (kiírtam a képedbő), de Telekom alapból letiltotta az oldalt :)

Nem kell fosni ezektől, attól, h lekattintod, még nem helyez el vírust a gépeden. Jellemzően bejön valami oldal ahol ki akarnak csalni tőled adatokat, oda nyugodtan beírhatsz hülyeséget. Szoktam rendelgetni ilyen helyekről 100 darab terméket random bankkártya számmal és Bu..i utca 77 számmal meg hasonló adatokkal. Had menjen egy kis spam nekik is.

ma 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!