Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogáson előreutalás után...

Jófogáson előreutalás után nem küldték a terméket, üzletszerű csaló, megéri feljelenteni?

Figyelt kérdés
Ugyanúgy hirdet és ugyanúgy csakis előreutalással akarja küldeni..
2020. aug. 13. 00:55
1 2
 11/13 meta3 válasza:

11773449-02842653 OTP


Lakatos András


Engem is átvert 2021. 01 .12 én ,persze hülye vagyok tény .

2021. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Sziasztok!


Lezajlott az eljárásom "Kereskes Lászlóval" szemben, aki még tavaly nyáron károsított meg több embert országszerte. Valójában "Nagy László" a neve, debreceni lakos. Az eljárás sajnos jó és rossz eredménnyel zárult. A jó, hogy megtalálták az elkövetőt és bevallotta. A rossz pedig, hogy nem büntethető, mivel még nem érte el 14. életévét (ergo általános iskolás GYEREK), így nem tudták behjatani tőle a kárt a törvény értelmében.

Én most azon leszek, hogy kontaktot keressek szüleihez, hogy elbeszélgessek velük.

2021. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, engem is debreceni vert át, ott szerintem egy bűnbanda szakosodott erre, lehet direkt kiskorúak nevére íratva a dolgokat...
2021. jan. 19. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!