Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tehetnék, ha nem én írtam...

Mit tehetnék, ha nem én írtam alá? Intrum?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hatalmas gondba kerültem! Az intrum felhívott egy telenoros tartozás miatt. Soha nem voltam telenoros, így szóltam, hogy itt tévedés lesz, ennyivel részemről elintéztem. Most felhívtak, hogy átadják végrehajtónak. Elpanaszoltam anyukámnak, mire bevallotta, hogy apukám csinálta ezt a telenoros dolgot, az én aláírásomat meghamisítva, évekkel ezelőtt. Viszont apukám meghalt. Mit tehetek most?

2019. márc. 22. 15:05
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Miért lenne bolond? Miért ne lehetne az opció, hogy édesanyám csak most vallotta be a dolgot, már a feljelentés után?
2020. okt. 7. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!