Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pereljem az Intrum Justitát?

Pereljem az Intrum Justitát?

Figyelt kérdés

Volt egy 300ezer forintos hitelem pár évvel ezelőtt, amit egy idő után sajnos anyagi problémák miatt nem tudtam fizetni. Fél évvel ezelőtt átkerült az Intrum Justitiához az ügy, kaptam egy 600 forintról szóló levelet hogy fizessem be, máskülönben az autómnak kampec. Felhívtam őket, meg is egyeztünk a törlesztőrészletben, amit azóta is szépen fizetek minden hónapban.

Azonban tegnap kaptam egy levelet hogy mivel nem adtam le az autót, 40ezer forintos bírságot szabnak ki, illetve kivonták az autómat a forgalomból másfél (!!!) hónapja, amiről engem nem értesítettek. Kérdés: miért?

Mit tudok tenni?

Köszönöm előre is a válaszokat.



2018. máj. 10. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Per helyett vedd fel a kapcsolatot a céggel. Ha kaptál levelet, tuti van rajta ügyintéző neve és elérhetősége.
2018. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mint kiderült, egy telefonhívás elmulasztása miatt (szólni kellett volna nekik állítólag hogy befizettem a részletet), az autót visszateszik a forgalomba 2 napon belül, viszont a bírságot (mit ad isten) ki kell fizetni.

Így szeretünk hungary!

2018. máj. 10. 13:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!