Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Honnan tudnék pénzt kölcsönözn...

Honnan tudnék pénzt kölcsönözni, Kölcsön kérni?

Figyelt kérdés

Állást kaptam külföldön kezdő fizetésként havi átszámítva 750.000 FT fogok keresni + tulóra, Angol tudásom egy alap társalgási szintű.

Viszont a kiköltözéshez a kezdetekhez tudnom kell magam 1 hónapig (az első fizetésig) fent tartani azaz, hogy ne csövezek és nem haljak éhen ez kb 200.000 szoba bérlet + 30-40k közlekedés, hivatalos ügyek intézése + 30-40k kaja pia tisztálkodó szerek. + 10-20k egyéb

kell még rep jegy és még itthon elmennék előtte egy intenzív angol tanfolyamra.

Szóval összesen kb 500.000Ft ra van szükségem!

Feketén 4 órában vagyok bejelentve hitelt nem kaphatok élő rokonom nincs akire számíthatnék.

Ezért szeretnék aféle Muhámmád Junusz béke Nobel díjas ötlete alapján kölcsönt amit már akár 2 hó múlva meg tudok adni akár 20-30% kamattal is ami évi 200% os kamatot jelent!

Szerződést ügyvédet én is elvárnám fordított helyzetben így nem akadály számomra!



Ez van vagy havonta félre teszek és kb 8-10év múlva ha nem lenne infláció összegyűlne a pénz:)


Előre is köszönöm srácok:)



2015. jún. 6. 12:09
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Remélem a kérdező troll, mert ha komolyan gondolja az sokkal durvább...
2015. jún. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!