Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Honnan tudnék pénzt kölcsönözn...

Honnan tudnék pénzt kölcsönözni, Kölcsön kérni?

Figyelt kérdés

Állást kaptam külföldön kezdő fizetésként havi átszámítva 750.000 FT fogok keresni + tulóra, Angol tudásom egy alap társalgási szintű.

Viszont a kiköltözéshez a kezdetekhez tudnom kell magam 1 hónapig (az első fizetésig) fent tartani azaz, hogy ne csövezek és nem haljak éhen ez kb 200.000 szoba bérlet + 30-40k közlekedés, hivatalos ügyek intézése + 30-40k kaja pia tisztálkodó szerek. + 10-20k egyéb

kell még rep jegy és még itthon elmennék előtte egy intenzív angol tanfolyamra.

Szóval összesen kb 500.000Ft ra van szükségem!

Feketén 4 órában vagyok bejelentve hitelt nem kaphatok élő rokonom nincs akire számíthatnék.

Ezért szeretnék aféle Muhámmád Junusz béke Nobel díjas ötlete alapján kölcsönt amit már akár 2 hó múlva meg tudok adni akár 20-30% kamattal is ami évi 200% os kamatot jelent!

Szerződést ügyvédet én is elvárnám fordított helyzetben így nem akadály számomra!



Ez van vagy havonta félre teszek és kb 8-10év múlva ha nem lenne infláció összegyűlne a pénz:)


Előre is köszönöm srácok:)



2015. jún. 6. 12:09
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
89%

Senki se irigykedik rád.


Amúgy meg ha te valóban tanultál volna, itthon lenne olyan melód amivel nem havi 5e Ft-ot tudnál csak félretenni.


Ne értsed félre, nem leugatni akartalak, csak csípi a szemem a hülye orrfennhordós szöveged arról, hogy mindenki irigy rád meg nem tanultunk eleget, stb, miközben egy gyárba mész kis dolgozni.


A kérdésedre válaszolva pedig, senki sem fog adni, te se adnál olyannak aki utána lelép és nem lehet rajta behajtani.


Add lejjebb a szintet pár hónapra!

bérelj olcsóbb szállást!


Nem tudom, Londonban tényleg 30-40k Ft 1-2 hónapra a helyi metró/busz bérlet?


Kajában szintén lehet kicsit nélkülözni 1-2 hónapig, de annak az árát nem tudom.


Repjegy kijön talán 30k-ból, de ha sok cuccal mész, akkor lehet jobb vonattal.


Intenzív angol nyelvtanfolyam nem kell neked, hisz mint mondtad, van nyelvtudásod, megfeleltél.


Tehát, maradjunk annyiban, hogy szerintem elég lenne 250k is 1 hónapra, hisz tuti az állás.


Eladod itthon amit csak van, kezded azzal. Aztán esetleg felveszel egy fundamentát még, mert más úgyse ad, max az uzsorás cigók.

2015. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
de hülye vagyok, nem fundamenta, bocs, providentet. (előbb a fulát nézegettem, azért ragadt meg bennem a szó..)
2015. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
70%

Angliában nem hetente vagy kéthetente van fizetés? :D

Én hollandiába 150ezerrel indultam és lám...

2015. jún. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

Nem csipi a szemét annak a dolog aki nem irigykedik.

De nincs mire irigykedned huzd ki a kezed a seggedböl és nézz utána annak amire szükség van!


A helyzet ismerete nélkül nehezen tudsz tanácsot adni úgyhogy maradjunk a kész ténynél 500k kell!


És mint írtam nincs olyan aki ha akarna ne tudna lelépni a kölcsönzött pénzel nincs az a bank vagy ország aki be tudna hajtani akár egy vasat is azon aki nem akar fizetni!

Itt bizalomról van szó! Kiérdemeltröl és nem feltétel nélküliről!


Mint írtam nincs elő rokonom 15éves korom óta mióta kijöttem az árvaházból dolgozom sajnálom így kicsit nehéz lediplomázni nézd ezt el nekem de kint épp ez a cél!


Nem mondtam, hogy Londonba megyek és nem is oda megyek Számoljunk úgy, hogy 700fontból kényelmesen megélek de nagyon kényelmesen mint itthon 200k ból. és 1000 fontot félre tudok tenni vagy magamba fektetni!

2015. jún. 6. 14:17
 15/41 A kérdező kommentje:

Van olyan közvetítő ahol az első hónapban hetente van fizetés.

És persze olyan is ahol mindvégig hetente van fizu ezek a helyek túlnyomó részt a munkások jogait semmibe vevő kizsákmányoló cégek ilyen helyen hosszú távon tervezni nem lehet de még rövid távon se nagyon

2015. jún. 6. 14:21
 16/41 anonim ***** válasza:
89%

Te tényleg egy nagyon buta ember vagy...

Milyen kiérdemelt bizalomról beszélsz? Mivel érdemelted pl nálam, hogy kölcsönadjak neked? Vagy bárki másnál itt a gyíkon.


Tehát nem Londonba, oké, változtat ez valamin? Nem.


Neked valami mániád lehet ez az "irigység" téma igaz? Beszéltél már róla dokival?

2015. jún. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
91%
A Youtube-on van egy srác, aki kórósan elhízott, vagy 150 kiló, a fogai rohadnak, rendkívül buta és egyszerű emberke, neki a szavajárása ez hogy "irigyek".
2015. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:

változtat hisz London a világ 2ik legdrágább városa és kb 2x annyi a megélhetés mint vidéken azaz nem az lesz mint a sok buta és már csak poénból is írom buta emberkével aki kimegy, hogy hu de jo 600000 fog keresni és 1-2hó múlva le esik neki, hogy abból 580k el is megy...


Nyilván nem fogadok el bárkitől pénzt hisz pont az a lényeg, hogy az "vagy amit teszel" ha leszarnám a szabályokat és a pénzt 1-2hét alatt összetudnám szedni ezt az összeget legálisan szürkén, de van aki csak dumál a dolgokról és van aki úgy is cselekszik, biztos lesz itt olyan aki olvassa ezeket a sorokat eltekint az ugyan őszinte de roppant nyers stílusbeli hibáimtól és a pofázás helyett a tettek mezejére lép pár személyes találkozó és ha szükséges szerződés után pedig jókora nyereséget fog realizálni pár hónap alatt! És ki tudja talán később üzlettársak leszünk valami másban:) vagy akár egy közvetítő cégben ..stb

2015. jún. 6. 14:37
 19/41 anonim ***** válasza:
74%
Nem csípi a szememet és nem irigykedek, szerencsére nem kell gyárban dolgoznom. Csak kíváncsi voltam, mert ilyenekre általában minimálbért sem adnak. Arról meg ezek szerint más elképzelésünk van, hogy mi számít nyelvtudásnak, gyári munkához természetesen elég egy gyenge középfok.
2015. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

Természetesen mondhatnám azt amit szeretnél, de célravezetőbbnek tartom ha őszintén megmondom ha valamit irigykedésnek érzek de így már értelek:)


Olyan nincs, hogy a minimál bért se nem kérdés, hogy bejelentett legális munkáról van szó és már azt is írtam, hogy pótműszakkal és tólóra pótlékkal együtt jön ki az egyébként 6,9 fontos órabérre (minimálbér 6,5)

ÉS ha picit is érdekel valakit ez a külföldi munka téma akkor tudja, hogy kint nem számít a te itthoni végzettséged (kivétel a kint hiányszakmák) több diplomás korábbi gyár igazgatók kezdenek krumpli puclással gyári melokkal a különbség az, hogy 1-2-havonta előre és előre tudnak lépni és ha a nyelvtudásuk elért egy folyékony tárgyalási szintre és tovább ami több év (nyilván nembevallótan de nézik az adott országbeli előző melóhelyi referenciákat azaz mióta és miket dolgoztál) akkor elhelyezkedhetsz a te diplomád és érdeklődési köröd szerinti szakmában természetesen több ször annyi pénzért mint egy gyárban.


Nyelvtudásról pedig annyit, hogy gyári munkához nem kell semmi féle nyelvtudás az állás interjúhoz és a minden napi ügyekhez kell és ezért tesztelnek, persze szűrik a semmire kellőbb, lustább embereket ezzel akik azt az 1-2 hónapnyi tanulást se teszik bele az ügybe!

2015. jún. 6. 15:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!