Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Honnan tudnék pénzt kölcsönözn...

Honnan tudnék pénzt kölcsönözni, Kölcsön kérni?

Figyelt kérdés

Állást kaptam külföldön kezdő fizetésként havi átszámítva 750.000 FT fogok keresni + tulóra, Angol tudásom egy alap társalgási szintű.

Viszont a kiköltözéshez a kezdetekhez tudnom kell magam 1 hónapig (az első fizetésig) fent tartani azaz, hogy ne csövezek és nem haljak éhen ez kb 200.000 szoba bérlet + 30-40k közlekedés, hivatalos ügyek intézése + 30-40k kaja pia tisztálkodó szerek. + 10-20k egyéb

kell még rep jegy és még itthon elmennék előtte egy intenzív angol tanfolyamra.

Szóval összesen kb 500.000Ft ra van szükségem!

Feketén 4 órában vagyok bejelentve hitelt nem kaphatok élő rokonom nincs akire számíthatnék.

Ezért szeretnék aféle Muhámmád Junusz béke Nobel díjas ötlete alapján kölcsönt amit már akár 2 hó múlva meg tudok adni akár 20-30% kamattal is ami évi 200% os kamatot jelent!

Szerződést ügyvédet én is elvárnám fordított helyzetben így nem akadály számomra!



Ez van vagy havonta félre teszek és kb 8-10év múlva ha nem lenne infláció összegyűlne a pénz:)


Előre is köszönöm srácok:)



2015. jún. 6. 12:09
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Akkor mi van ha kimész és kiderül hogy csak felültettek a nagy 750e Ft-os fizetéssel?
2015. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért törölték a kommentemet, remélem nem valaki irigységből jelentgeti...


Szoval a munka valós hivatalosan a magyar konzulátuson bejegyzett több mint 10 éve több mint 20ezer embert kiközvetített cég de mivel tudok angolul így nem lehet számomra gond a továbblépés például az Unio hivatalos rendszerén még akár 1500 euro támogatás is jár hozzá és közel 1,7 millió állás közül válogathatok a nekem legjobban megfelelőt

2015. jún. 6. 12:41
 3/41 anonim ***** válasza:
70%

Erre te senkitől nem fogsz kapni egy buznyákot sem...


Felveszed, lelépsz külföldre és kész. Bármilyen papír csak arra jó, hogy kitörölje vele a kölcsönadó.


Ahogy azt se nagyon hiszem, hogy 2200 EUR NETTÓ fizetést kapnál bárhol... De ez már a te problémád lesz.

2015. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
62%
Igen ez a 750e számomra is nagyon túl szép ahhoz hogy igaz legyen kategória, pláne közvetítővel...
2015. jún. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés!

én nem vagyok csaló csak szegény. Ezt hogy lehet szerződésbe írni?

Úgy, hogy az országhatárokon átívelő legyen?


9fontos kezdö órabérel szerzödésben vállat havi 220 órábal az bruttó 1980 font ez nettóban 1742 font ami a A Magyar Nemzeti Bank aktuális pénteki deviza-középárfolyama szerinti 423,6 fontal számolva 738.000FT!

2015. jún. 6. 12:55
 6/41 A kérdező kommentje:
9 fontos órabér az alap + a műszakpótlékakol + a168 vagy 176 orán felüli tulóra potlékokkal együtt jön ki átlagba! +-1-2% eltérés lehetséges
2015. jún. 6. 12:58
 7/41 anonim ***** válasza:
83%

Angliában simán meg lehet (leálisan) tenni azt, hogy nincs rögzítve az óraszámod, jössz ha hívnak. Tehát ha a 9 GBP igaz is, a havi 220 óta szinte biztos, hogy nem (amúgy is nonszensz).


Olyan szerződést meg nem tudsz írni ami behajtható lenne ha te lelépsz angliába, ezért nem fogsz kapni pénzt senkitől.

2015. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen esélytelen. Egyébként kíváncsi lennék, hogy nyelvtudás nélkül hova vesznek fel külföldit nettó 2k+ fizetéssel. Milyen szakmád van?
2015. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

megin az irigykedés

van nyelvtudásom, állásinterjun már megfeleltem az angol félnél:)

minimál bérről beszélgetünk plusz fél font + a hozzá tartozó műszak és túlórapótlékokról egy olyan gyárról ahol a 220 óra heti 6 nap meloval jön ki ebből 1x 12 órázni kell több száz magyar van ott és a 90% heti 6x12 órázik de szerződésben csak 1et kell vállalni!


Munka van ha nem irigykedésre fordítjátok az időtöket hanem tanulásra utánna járásra akkor titeket is felvehetnek ugyan ide keresnek még sok embert!


A pénzt épp ugyan annyira lehet behajtani rajtam mint egy bankon, lásd válság, broker botrányok tisztában vagyok a jogi dolgokkal egy olyan szerződésre gondoltam ami a kölcsönadónak nyújt biztonságot azért mert forditott esetben én is elvárnám!

De szögezzük le megbízhatóbb vagyok mint akármelyik bank és nincs szűkség semmiféle szerződésre én tartom a szavam! a Szerződés nem miattam kell! ÉS ugye tudjuk ha bárkinek is adnál kölcsön és ö nem akarná megadni akkor azt az életbe nem hajtanák be mint ahogy bank vagy állam se oda se vissza!

olyan embert keresek aki megbízik bennem cserébe kapp jókora kockázatmentes kamatot!

2015. jún. 6. 13:30
 10/41 anonim ***** válasza:
92%
Te miféle tanulásról beszélsz? Londonba mész kulimunkásnak.
2015. jún. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!