Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Honnan tudnék pénzt kölcsönözn...

Honnan tudnék pénzt kölcsönözni, Kölcsön kérni?

Figyelt kérdés

Állást kaptam külföldön kezdő fizetésként havi átszámítva 750.000 FT fogok keresni + tulóra, Angol tudásom egy alap társalgási szintű.

Viszont a kiköltözéshez a kezdetekhez tudnom kell magam 1 hónapig (az első fizetésig) fent tartani azaz, hogy ne csövezek és nem haljak éhen ez kb 200.000 szoba bérlet + 30-40k közlekedés, hivatalos ügyek intézése + 30-40k kaja pia tisztálkodó szerek. + 10-20k egyéb

kell még rep jegy és még itthon elmennék előtte egy intenzív angol tanfolyamra.

Szóval összesen kb 500.000Ft ra van szükségem!

Feketén 4 órában vagyok bejelentve hitelt nem kaphatok élő rokonom nincs akire számíthatnék.

Ezért szeretnék aféle Muhámmád Junusz béke Nobel díjas ötlete alapján kölcsönt amit már akár 2 hó múlva meg tudok adni akár 20-30% kamattal is ami évi 200% os kamatot jelent!

Szerződést ügyvédet én is elvárnám fordított helyzetben így nem akadály számomra!



Ez van vagy havonta félre teszek és kb 8-10év múlva ha nem lenne infláció összegyűlne a pénz:)


Előre is köszönöm srácok:)



2015. jún. 6. 12:09
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:
Komolyan sajnállak!
2015. jún. 6. 18:19
 32/41 anonim ***** válasza:
88%

Ez a kérdező nagyon buta...

Rosszabb mint a trollok.

2015. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
88%
Nagy koppanás nem lesz, mert kijutni se fog, ez a nagy szerencséje.
2015. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
88%

Kamumail


Jah. Pedig szerintem az új M1 még ki is fizetné neki az utazást ha forgathatnának vele, remek kampányfilm lenne, hogy a gonosz külföld mit csinál a szegény magyar vendégmunkásokkal :)

2015. jún. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
84%
Jah, nyerő ötlet, vetted kérdező? :)
2015. jún. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
84%

Miért nem valamelyik hitelintézethez fordulsz?


Ők még csak éves 200%-os kamatot sem fognak kérni 2 hónapra.


Megválaszolom: azért, mert így, erre egyetlen hitelintézettől sem kapnál egy fillért sem, mivel túl kockázatosnak ítélnék. Pedig egy hitelintézetnek vannak jogászai, hozzáfér a BAR listához, bejáratott workflow-ja arra, hogy a nem fizetőket hogyan kell kezelni, hozzáértő behajtási osztálya, és a végén ha más nem van erre a célra képzett tartaléka, valamint rengeteg ideje, hogy végigvárja, amíg a különböző hatóságok, peres eljárások tartanak.


Ezek közül egy magánember melyik lehetőségekkel rendelkezik?

2015. jún. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem rossz közvetítőt választott. A normálisabbak adnak szállást és levonják a bérből majd. Így nem nagyon kell tőke a kijutáshoz, és 1 hét múlva már jön is a fizu. Jobb helyeken ez így működik. Aztán később bérelhet saját házat ha nem tetszik a közös szállás. vagy menjen ki az ember több pénzzel úgy ahogy akar de ne kölcsönből. Maga a felvetés is durva. Ha az egyik legjobb haverom kérne tőlem kölcsön azzal az indokkal hogy külföldre megy..- már itt elvérzik. 1. sose látom többet se őt se a pénzt. CSókolom.. :D
2015. jún. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
84%

37-es: rosszul válogatod meg a haverjaid! A kérdező világosan megmondta, hogy "De szögezzük le megbízhatóbb vagyok mint akármelyik bank és nincs szűkség semmiféle szerződésre én tartom a szavam!"


Ha ilyen haverjaid lennének, akik leszögezik, hogy a szavuk bőven elég, akkor nem aggódnál kölcsönadni :P :P :P

2015. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
hahaha :D
2015. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

" több diplomás

korábbi gyár igazgatók kezdenek

krumpli puclással gyári melokkal "


Aha. Álmodban talán.

2015. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!