Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Öngyilkosság ebben az országba...

Öngyilkosság ebben az országban lakáshitelt felvenni? 20-25 milliót?

Figyelt kérdés
szept. 15. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

400ezres fizetéssel igen.

800ezer fölött nem.

szept. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha vissza tudod fizetni időben, anélkül, hogy sok plusz kamatot fizetnél rá, akkor okés.


Én is így fogom.

szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Miert lenne? Az elmult 10 ev arrol szolt h a lakasarak sokszorosokra emelkedtek, kb barki vett fel hitelt penzt keresett vele...
szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Laaaan élni is az ebben az országban...
szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Egyedül, átlag fizuval igen. Ketten jó fizuval már kevésbé, de ebben az országban nem jó ötlet hosszú hitelbe verni magad, mert a dilettáns kúrmány bármikor beinthet.
szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Én inkább a hiteltörlesztőt fizetem, mint a főbérlő zsebét tömjem.
szept. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Én 20 milliót vettem fel fix kamatozásra. Simán fizetem a törlesztőt. A lakásom értéke meg 30%-kal nőtt elmúlt 5 évben.

Nekem ez az egyik legjobb pénzügyi döntésem volt.


Válasz a kérdésedre: nem öngyilkosság a hitelfelvétel.

szept. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%

#7 Igen, de mekkora kamattal vetted fel? 3-4%? Most meg legalább 6-7%, azaz a duplája. Nagyon nem mindegy!


Egyébként még én sem merek a lakás helyett házat venni a mostani környezetben, pedig asszonnyal ketten nettó 1,5 milliót keresünk, de egy ház 75 millió, ami 35 milliós hitelt és havi 300 ezres törlesztőt jelentene. Kösz, nem!

szept. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%

6

Mindkettő mellett vannak érvek. Nem bánom, hogy lakást vettünk anno, de jobbak lettek volna az életszínvonal esélyeink, ha albérletben vagyunk.

szept. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12%
#8: pedig ha valakiknek, akkor nektek érdemes lenne hitelbe beleugrani. Jó a fizutok, a havi 300ezer nem olyan nagy törlesztő
szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!