Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Öngyilkosság ebbe a mai...

Öngyilkosság ebbe a mai világban hitelt felvenni?

Figyelt kérdés

Szerintem igen, így is van két hitelünk amitől megszeretnenk minnel hamarabb szabadulni.

Párom szerint meg vegyünk fel hitelt es abból csinaltassuk meg a tetőt.

Jó bevételünk van de mégis én nem merek ebbe belemenni

Ti hogy látjátok?


2022. febr. 26. 12:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A hitellel nincs semmi gond.

Azzal van a gond, hogy az embereknek nincs eszük.

2022. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Sose vennék fel hitelt.
2022. febr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi infó nem elég a válaszhoz. Mennyi a jövedelmetek? Mennyire stabil? Mennyi a meglévő hitelek törlesztője? Milyen típusúak? Mennyi pénzt tesztek félre havonta megtakarításba, mennyit hosszú távra? Mennyire rossz a tető állapota? Hány havi megtakarítással fogjátok összeszedni a tetőjavítás költségét?
2022. febr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

A bevételünk kettőnknek 850 ezer Ft ami azt jelenti hogy minden hónapban letudunk tenni 500 ezret a többi ugye a megélhetés.

A munkánk elég stabilnak mondható főleg a parome.

A két hitel személyi kölcsön ezt felújításra vettük még fel mikor vettük a házat. Mindkettőt fix 30 ezerrel fizetjük. Lakástakarék van de ugye ezt csak felújításra használhatjuk már fel mert nincs lakastorleszto. Annyi megtakarítás van amit a kártyán hagyunk ez jelenleg 1,5 millió más nincs.

A tető nagyon rossz állapotban van így az idén mindenképp cserélni kell. Őszig szerintem ha letennenk mindig az 500 ezret akkor meglenne rá a pénz. De hát a párom a konnyebbik utat választaná.

2022. febr. 26. 13:23
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem nagyon értem, hogy ha havonta 500 ezret félre tudzok tenni, akkor hogyhogy csak 1,5 millió megtakarításotok van?
2022. febr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább hagyjátok az egészet, mert nagy gond van fejben.
2022. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Három hónapja kerestek ennyit, vagy hogyhogy csak másfél milla félretett pénzetek van, ha havi 500at eltesztek?
2022. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Két hitel után én nem mernék még egy harmadikba is belevágni
2022. febr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
aha 850e-et keresnek, de azzal sincs tisztában a kérdező, hogy a pénz nem a kártyán van.
2022. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Azért mert családi házat rendeztünk be,utaztunk, segítettünk a családon.

De szerintem ez lényegtelen miért ennyi van nem erre irányul a kérdés.

2022. febr. 26. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!