Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudok úgy hitelt felvenni,...

Tudok úgy hitelt felvenni, hogy a szüleim ne tudják meg?

Figyelt kérdés

Apám nagyon ellenzi, hogy bármiféle hitelt, vagy akármit felvegyek. Kb 5-6 millió Ft-ra gondoltam, autót szeretnék venni. Igen tudom, kérdezni fogja honnan volt rá pénz, de majd megmondom, hogy gyüjtögettem már pár éve, meg kicsit olcsóbbnak mondom majd az autót.

Tehát ha vennék fel hitelt, az oké, egyedül megcsinálom, de ha kapom a csekket, azt meg lehet oldani, hogy valahogyan digitálisan küldjék és neten fizessem ki?


2023. okt. 20. 20:53
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
85%

De miért kell 5 milliós autó? Nem csak a buszozás miatt ám...

Nyílván a szépséges jányok miatt is..

Elmondanám, hogy egyrészt, apukádnak igaza van. Másrészt, mindenki a saját sorsának kovácsa, tehát kb azt csinálsz amit akarsz..


Szerintem egyy olcsóbb járgány kifejezetten hasznos lehet, fél millióért már lehet kapni olyant, ami ténylegesen elvisz A-ból B-be.

2023. okt. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%

"igazából ha fizetésből kellene összegyűjtenem, akkor az sokáig tartana, mert havonta max 100-150-et tudok félretenni a fizetésből..."


A hitel fizetése pedig nem okozna gondot ugye? Plusz egyből 6 milliós hitel kell, mert felvágni kötelező ugye? Az ilyen életképtelenek meg is érdemlik hogy felnőtt létükre a szüleik számonkérjék a pénzügyi helyzetükről...

2023. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:
100%
Akinek ennyi a fizetése ne vegyen uj autót hitelre! Kihozod a kereskedőtől több százezer forintal kevesebbet ér! Ha összetörik a biztosító ezt az árat veszi figyelembe, máris vesztettél! A kölcsönt viszont tovább kell fizetned! Beszéltem autószerelőkkel mind ezt mondták! Használt suzukit ajánlottak megbizható autó legkevesebb gond ezzel a tipussal van. Nekem bevált! Vedd figyelem be az alkatrész árakat,szerviz,műszaki,egyéb költségeket.
2023. okt. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha jelenleg busszal jársz, ahhoz képest a "szint alatti" Corsa is előrelépés. Amúgy meg ki nem tojja le mivel járnak a munkatársak? Elvigyen A-ból B-be és legyen biztonságos, jó állapotú a kocsi. Ezt másfél millából meg lehet venni kp. és nem is a leg ótvarabbat kell választanod.
2023. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!