Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 80-100ezer ft-os lizinget...

80-100ezer ft-os lizinget mekkora fizetes mellett mernetek bevallalni?

Figyelt kérdés
750melle gondolkodom egy auton :/
2023. szept. 3. 11:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ha neked megér ez annyi, hogy majdnem 2 évig azért dolgozol, csakis azért, hogy legyen egy autód... akkor persze csináld...
2023. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én mondjuk hitelt örököltem, nem lakást meg hatalmas gazdagságot... amit a bank egy összegben követelt a hagyatéki után. Persze lehet hogy meg lehetett volna beszélni hogy "jó" kamatért részletekben fizessem, ezt nem tudom.


"Ha neked megér ez annyi, hogy majdnem 2 évig azért dolgozol, csakis azért, hogy legyen egy autód... " Ez is szerintem attól függ. Ha nem nyomorogsz és nem éhezel hó végén, akkor miért ne?! 2 év nem egy hatalmas idő. Ha szükség van az autóra, vágysz rá, megkönnyíti az életedet, senkinek nem ártsz vele, törvény nem tiltja. Az mennyivel jobb, hogy 2 évig csak céltalanul gyűlik a pénz a bankszámládon, de nem költöd el, mert hú az valami "ördögtől való rossz dolog", inkább csak gyűjtögeted, szimplán hogy legyen. Ismerek olyan embert, aki amúgy nem keresett rosszul, mégis nyomorgott, mert saját magára is sajnált költeni. Inkább gyűjtögette a bankszámlán. Aztán amikor meghalt, a sírba nem vihette. Egész életen át nyomorgott a semmiért, miközben nem lett volna muszáj így élnie. Van értelme?

2023. szept. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!