Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 80-100ezer ft-os lizinget...

80-100ezer ft-os lizinget mekkora fizetes mellett mernetek bevallalni?

Figyelt kérdés
750melle gondolkodom egy auton :/
2023. szept. 3. 11:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%
#11: Egy 250 ezer forintos Suzuki Swiftet nem nagy kunszt egyben kifizetni.
2023. szept. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
24%

-én nem vennék alapból 16 milláért új autót, ahogy kigurulsz vele a kapun kívülre, már nem ér annyit. Inkább 1-2 éves használtat.


- 750e fizetéshez rohadtul nem passzol 16 millás kocsi. Azt fent is kell tartani.


-16 millás autóban max havi 3 millió nettónál gondolkodnék. Akkor is 5 hónapig azért kelnék fel minden reggel, hogy legyen egy autóm. A szabadidőm többet ér mint egy autó.


+ ilyen kocsira fizetendő egyéb költség is érezhető kiadás lesz. Aztán az első tesco parkolóban rácsapja a prolis szuzukis az ajtót és szó nélkül lelép a helyszínről.

2023. szept. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
59%

#13:

-750 nettóra teljesen reális egy 16 milliós kocsi.

- Egy 16 milliós kocsi középkategória, semmi extrém nincs benne, nem egy 50 milliós BMW-ről beszélünk.

-Nem muszáj mindenkinek lepukkant kotlákkal járnia.

- Egy új autót nem olyan fenntartani, mint egy 20 éves kotlát, hogy minden hónapban ráköltöd gatyát, hogy egyáltalán elinduljon. Évente elviszed kötelező szervízre, minden mást fedez a garancia, meg a casco.

2023. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
51%

5: Nincs saját vagyonod, 8 M megtakarításod van, 750 bevételed és 16 M-s autót akarsz venni? Hülyeség.

HA a szüleid NAGYON vagyonosak és tudnak neked bármikor ajándékba venni egy 2 szobás lakást, akkor esetleg nem hülyeség ez a kamaszos költés.

Minden más esetben igen.

Az autó másodkézből gondolom 7 M körüli, még az is túlzás lenne szerintem.

Lakást lízingeljél előbb és addig taxizzál, vagy bérelj autót...

2023. szept. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
De miert kene nekem lakas? Amig ok elnek addig en ugy is alberletezni fogok. Ha meghalnak en vagyok az egyetlen gyerek, enyem lesz a lakas.
2023. szept. 3. 18:12
 16/22 anonim ***** válasza:
53%

16: Te tudod.

De amikor meghalnak mindketten, akkor az egy felújítandó lakás lesz.

És lehet, hogy 65 éves leszel akkor.

Addig 40 év alatt 2 lakás árát elalbérletezed.

Pedig abból a pénzből vehetnél is 2 lakást, ami arra jó, hogy nem kell munkába járnod egy idő után és a nyugdíjadat is biztosítja.

Én biztos, hogy 20 év munka után már nem akarnák többet állásba járni napi 8 órát, semennyiért cserébe se.

Én a saját életemmel szeretem eltölteni az időmet.

2023. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
* nem akarnék.
2023. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
16: Én például azt nem értem, mért kéne neked 16 M-s autó.
2023. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
16: Az is lehet, hogy máshogyan végrendelkeznek. Vagy valamiért elvész az a lakás, pl. hiteltartozás miatt.
2023. szept. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
ekkora jövedelemmel túlzás lenne ilyen drága autót venni.
2023. szept. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!