Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 80-100ezer ft-os lizinget...

80-100ezer ft-os lizinget mekkora fizetes mellett mernetek bevallalni?

Figyelt kérdés
750melle gondolkodom egy auton :/
2023. szept. 3. 11:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%
Irreleváns a fizetésem, mert lízingre csak a bolondok vesznek autót. Ha megengedheted magadnak az autót, akkor fizesd ki egyben. Ha nem tudod kifizetni egyben, akkor nem engedheted meg magadnak.
2023. szept. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Jó, hát az is számít, hogy mennyi a kiadás.

Nekem 700 a fizetésem, nincs hitelem, van saját ház, mégis max 40 ezrrt merek bevállalni, de ez én vagyok.

2023. szept. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
Nézd meg mennyi marad hó végén. Na azt ne használd fel az egészet. Persze sok minden mástól is függ.
2023. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Kb minimális a kiadásom, szüleimmel élek, 26 éves vagyok.

50% önerőt tudnék fizetni a kocsira(konfigurátor szerint 16 misi a teljes ára).

Kiadásom: 17 ezres telefon,tv,internet, illetve havi szinten adok szüleimnek 100ezret rezsire és kajára.

hibrid munkarendben dolgozom, heti 1x bejárjak, de szeretek utazgatni, és a mostani kocsim eléggé fapad, se szervó, se klíma(99es évjárat), ez miatt válatnék, és akkor már új kocsit nézegetek.

kb 120ezer a havi fix kiadásom

2023. szept. 3. 12:01
 5/22 anonim ***** válasza:
56%

Mintha már kérdezted volna ezt...

Ahogy a másik kérdésednél is írtam, attól is függ, milyen egyéb kiadásaid vannak. Ha csak saját magadat tartod el, van lakásod, nincs egyéb hiteled, nincs drága hobbid, akkor nettó 400-nál is már röhögve bevállalnám. 750-nél meg ne haragudj, de nem hiszem el, hogy ezt minden hónapban mind elszórod és nem marad 100 sem hó végére. Mert ha tényleg így van, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz.

2023. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
72%

Na jól van, de saját lakás?

Én ekkora fizetésből erre gyúrnék.

A kocsi értéke annyival lesz minden hónapban kevesebb, mint amennyivel fizeted.

2023. szept. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem
2023. szept. 3. 12:06
 8/22 A kérdező kommentje:
Hát a szüleimé a lakás,nekem nincs lakásom, de nem is nagyon érdekel a saját kecó egyelőre, szeretnék rugalmas lenni, fejlesztőkén dolgozom, így bárhonnan kb tudok dolgozni
2023. szept. 3. 12:07
 9/22 anonim ***** válasza:
56%
OK, akkor csak véletlen. Valaki más volt, pont ugyan ilyen fizetéssel, pont ugyan ennyi lízingdíjjal. Keresd vissza, pár hete volt! Az ott leírtak rád is igazak.
2023. szept. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
35%
#3 Eddig minden autómat kifizettem egyben a helyszínen és engem hívsz albérletes prolinak azokkal szemben, akiknek csak a lízing megy? Oké...
2023. szept. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!