Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy működik a webkártya?

Hogy működik a webkártya?

Figyelt kérdés

Ma csináltattam, az applikációba belépve látom hogy van webszámlám, de annak a számla száma ugyanaz mint az eddiginek.

Bankkártya adatot viszont nem látok, amit az internetes vásárlásokhoz megtudnék adni.

Lehet, hogy azért mert még mai és nem csinálták meg ilyen "gyorsan"?

Akinek van, látszik a virtuális kártya is ? az új kártyaszámmal


2023. aug. 14. 13:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Melyik bank?
2023. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Otp bank
2023. aug. 14. 13:53
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
A virtuális bankkártyát a kártyáit között látod, akár a mobilapplikációban, akár a netbank webes felületén.
2023. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Látni látom hogy van de nincs külön száma?!

Azt mondták a bankban hogy látni fogok külön számot hozzá

És a vásárláskor azt adom meg

Nem az eddig meglévőt

2023. aug. 14. 14:19
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mult heten tobb mint 48ora kellett amig megjelent a kartya a webkartya reszen. Addig nem tudod hasznalni.

Ertelemszeruen uj kartyaszama es cvc kodja lesz, amit te megnezhetsz majd az appban.

Hasznalni egyszeru. A foszamladrol at kell tenned a webkartya alszamlara penzt, azt tudod elkolteni a webkartyaddal, majd.

2023. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Értem,köszi szépen.Akkor várok.

És hogy tudtad át tenni?

Nem mondta el az Ügyintéző csak annyit hogy "könnyű lesz" .

2023. aug. 14. 14:32
 7/34 anonim ***** válasza:

A mobilappon nyomsz egy utalást, hogy saját számlák közt, kiválasztod a két számlát, megadod az összeget és csókolom.

De ha nem látod a számlát, lehet, hogy elfelejtették betenni a számlakörbe (nekem ez volt, mikor legutóbb devizaszámlát nyitottam), azt a webes appon (a régin, nem az újon!) meg tudod csinálni.

2023. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

"De ha nem látod a számlát, lehet, hogy elfelejtették betenni a számlakörbe " -> Látom a számlát az applikációban. Mutatja, hogy WebKÁRTYA számla 0 Ft (még nem utaltam rá)

A számlaszáma ugyanaz mint a fő kártyámnak, valamint kártyaszámom, cvc kódom nincs még hozzá (ezt nem látom)


A fő kártyámon látok annyit, hogy virtuális vásárlási limit 30.000 Ft de gondolom, hogy ez nem a Webkártyára vonatkozik ?! Mert arra nem ez az összeg lett beállítva maximális összegnek

2023. aug. 14. 18:32
 9/34 anonim ***** válasza:

A számlaszáma sem ugyanaz, saját számlaszám tartozik hozzá. Ha beállították, akkor az appban is látnod kellene.

De nézd meg a rendes webbakban (a régiben), hogy ott látod-e.

2023. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Nekem Jump számlacsomagom van, lehet hogy azért ugyanaz a számlaszám?

Mert mondta az ügyintéző hogy ebben a csomagban van ingyenes ilyen webkártya.

2023. aug. 14. 19:50
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!