Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy működik a webkártya?

Hogy működik a webkártya?

Figyelt kérdés

Ma csináltattam, az applikációba belépve látom hogy van webszámlám, de annak a számla száma ugyanaz mint az eddiginek.

Bankkártya adatot viszont nem látok, amit az internetes vásárlásokhoz megtudnék adni.

Lehet, hogy azért mert még mai és nem csinálták meg ilyen "gyorsan"?

Akinek van, látszik a virtuális kártya is ? az új kártyaszámmal


2023. aug. 14. 13:27
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
A kártya képe látszik az appban? Mert alatta lesz egy gomb, amivel meg tudod nézni az adatokat.
2023. aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Nem látszik

Csak a bankszámla szám

2023. aug. 16. 10:38
 23/34 anonim ***** válasza:
A "Kártyáim" pontnál nézed?
2023. aug. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Igen

Ott

Már nagyon idegesít mert nem is akciós amit venni akartam vele

Hnap biztos vissza megyek ha addig sem lesz semmi

Biztos sok dolguk van de nem is kell plasztik kártya nem igaz h ennyit kell rá várni

2023. aug. 16. 12:27
 25/34 A kérdező kommentje:

Vagyis a "kártyáim alatt" nekem csak a fő kártya van

Ahogy belépek az appba van egymás melett "buborék" fehér és abban van a bal oldali a fő kártya összege a jobb oldaliba meg a 0 Ft webkártya arra ha rámegyek csak a bankszámla szám látszik a fő kártyánál meg mutatja rendesen a zöld színű kis kártyámat

2023. aug. 16. 12:30
 26/34 anonim ***** válasza:
Valamit nem jól nézel. A "kártyáim" pontban a kártyákat kell látnod, rajtuk a kártyaszámmal, nem a bankszámlaszámot. Ha jobbra húzod, akkor kell látnod a webkártyát és alatta lesz egy gomb, amivel a CVV számot meg tudod nézni.
2023. aug. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Szerintem jól nézem mert más lehetőség nincs.

Ha rámegyek a kártyáimra nekem ott csak a fő kártyát mutatja.

Elhúzom jobbra ott van olyan opció hogy számláim ott a fő kártya és a webkártya számla száma. Igazából ugyanoda visz mintha amikor belépek az appba és rámegyek a "buborékra"

2023. aug. 16. 14:40
 28/34 anonim ***** válasza:
Android vagy iOS? Mutass már egy screenshotot, mert nekem teljesen máshogy néz ki az app.
2023. aug. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Android

Nem tudom sajnos hogy kell ide a screent

Ma már nem megyek be a bankba mert 16 óráig vannak

De holnap bemegyek ha holnap sem látom

2023. aug. 16. 15:38
 30/34 anonim ***** válasza:

Mondtam korabban hogy nekem is 2 nap volt. Hetfon delelott csinaltam mult heten es szerda du aktivalodott ha jol remlik. Most vagy 2 napnal, nem kirivoan sok ez.

Mire holnap bemennel mar meg lesz, szerintem.

2023. aug. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!